Sosyal medya aşklarına şarkı yapıldı

Çok sayıda albüme sesiyle katkıda bulunan Gülşah Sönmez, 'bu benim borcumdu' dediği albümü ‘Ömür Borcu’ ile Türk müziği sevenlerin kalbini hedefliyor.

11 Ocak 2018 Perşembe 08:41
Sosyal medya aşklarına şarkı yapıldı
Gülşah Sönmez’in ‘Ömür Borcu’ albümü çıktı

Çok sayıda albüme sesiyle katkıda bulunan Gülşah Sönmez, “bu benim borcumdu” dediği albümü ‘Ömür Borcu’ ile Türk müziği sevenlerin kalbini hedefliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musıkisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü öğretim görevlisi, aynı zamanda Ses Eğitimi Bölüm Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdüren Gülşah Sönmez’in, ilk solo albümü “Ömür Borcu” müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

2018 yılının ikinci haftasında dijital platformlarda yerini alan albüm, TMS Müzik etiketi taşıyor. Türk sanat müziği dalında yeni eserlerle son yıllarda yapılan en kapsamlı çalışma olarak değerlendirilen albümün sanat yönetmenliğini, TRT İstanbul Radyosu ses sanatçısı, aynı zamanda sanatçının eşi olan Cengizhan Sönmez yaptı. Süpervizorlüğü Ali Haydar Timisi tarafından yapılan çalışmanın müzik yönetmenliği Caner Altınbaş, aranjörlüğü Faruk Paker, Miks, mastering Gökhan Erken ve Mfit Ayhan Orhuntaş imzası taşıyor.

ALBÜMÜN BİR ŞARKISINI ONUR AKAY YAZDI!

Gülşah Sönmez’in ‘Ömür Borcu’ albümünde 12 şarkı bulunuyor ve şarkıların tamamı Cengizhan Sönmez tarafından bestelendi. Sönmez’in albümde yer alan ‘Görmeden Sevmek’ isimli bestesinin sözlerini ise, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay yazdı. Akay, “Görmeden Sevmek isimli şarkımı, sosyal medyada birbirini görmeden aşık olanlar için yazdım.” dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv