Tuğba Ekinci 'Türkiye’nin Aslanları' Moral Olacak

Tuğba Ekinci, yaklaşık 1 yıldır hazırlıklarını sürdürdüğü yeni çalışması 'Türkiye’nin Aslanları' adlı şarkısının video klibini, 18 Mart’da Afrin’e giren Türk Askerlerine armağan etti.

30 Mart 2018 Cuma 11:31
Tuğba Ekinci 'Türkiye’nin Aslanları' Moral Olacak
TUĞBA EKİNCİ’DEN AFRİN’E GİREN
TÜRKİYE’NİN ASLANLARINA MORAL KLİBİ


Tuğba Ekinci, yaklaşık 1 yıldır hazırlıklarını sürdürdüğü yeni çalışması “Türkiye’nin Aslanları” adlı şarkısının video klibini, 18 Mart’da Afrin’e giren Türk Askerlerine armağan etti.

Çalışmasını 1 ay önce tamamlayan ünlü şarkıcı, Mehmetçiğin Afrine girmesini beklediği için, bu tarihi beklediğini açıkladı.

Ekinci yaptığı açıklamada “Tüm askeri birliklerde marş olan ‘Türkiye’nin Aslanları’ adlı çalışmamızın video klibi için hazırlanan tüm izinleri ve yasal işlemleri 1 ay önce tamamlamıştık. Ancak biz, Mehmetçiğin Afrin’e girmesini bekledik. Ne mutlu ki Askerlerimiz bizim için çok anlam taşıyan 18 Mart tarihinde Afrin’e girdi. Umarım benim bu çalışmam da onlara bir moral olur” dedi..

DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında 20 Mart tarihinde yer alan, sözü ve müziği anonim olan “Türkiye’nin Aslanları”nın aranjesi Suat Aydoğan tarafından yapıldı. Video’da kullanılan tüm görüntüler Genel Kurmay Başkanlığı tarafından özel bir izinle kullanıldı.

Klip için video linki: https://www.youtube.com/watch?v=-rorzYq0gcc

KÜNYE
Yapım : DMC
Söz-Müzik : Anonim
Yönetmen : Çağrı Topçu
Aranjör : Suat Aydoğan
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv