Türkan Seçer 'Aşk Kapıyı Çalınca' Çıktı!

İlk klibi 'Aşk Kapıyı Çalınca' ile kamera karşına geçen Türkan Seçer şıklığı ve performansı ile tam not aldı.

02 Mart 2018 Cuma 16:03
Türkan Seçer 'Aşk Kapıyı Çalınca' Çıktı!
TÜRKAN SEÇER - AŞK KAPIYI ÇALINCA

Müzik yaşamına değdiği günden beri, yaşama sebebi olarak gören Türkan Seçer, "AŞK KAPIYI ÇALINCA" isimli ilk single çalışmasını müzik tüketicisinin beğenisine sundu. 20'li yaşlarından beri yazdığı şarkıları yavaş yavaş ortaya çıkaracağını söyleyen genç sanatçı, yakın zamanda yayınlamayı düşündüğü ikinci single sonrası on şarkıdan oluşan albümünün çalışmalarına ağırlık verecek.

Üç farklı kıyafet ile "Aşk Kapıyı Çalınca " şarkısı için kamera karşısına geçen Türkan klibi ile göz doldurmayı başardı. Klip taksimde 3 katlı bir platoda çekildi. Kamera olarak son teknoloji , algısı yüksek 4k kameralar kullanıldı. Klip ekibi toplamda 35 kisi ve 17 saatlik bir çalışmada yer aldı.

Katıldığı çeşitli müzik yarışmaları ve yıllardır sahnelerde sergilediği başarılı performanslarla, hem tecrübe hem de belli bir kitleye sahip olduktan sonra daha profesyonel bir dünyaya adım atmaya hazırlanan Türkan Seçer, emin adımlarla ilerleyerek uzun yıllara dayanan bir kariyer planlamasına şimdiden kendini hazır hissediyor.

Biyografi;
Çocukluğundan beri müziğe karşı ilgisi var. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra, müzik hayatına ise 20'li yaşlarda özel bir sanat okulunda eğitim alarak başladı. Sonraları söz yazma ve beste yapabilme yeteneğimi keşfetti. Genelde uyku moduna geçerken ilham geliyor ve farklı tarzlarda şarkılar yazıyor. Uzun yıllardır hem yurtdışı hem yurtiçin de sahne performanslarını sergileyen, Türkan Seçer ilk single "Aşk Kapıyı Çalınca" ile profesyonel yaşama adım attı.
 
Anahtar Kelimeler: Türkan Seçer

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv