Türkan Seçer İlk Single'i ile Herkesi Şaşırttı

Müzik yaşamına değdiği günden beri, yaşama sebebi olarak gören Türkan Seçer, 'AŞK KAPIYI ÇALINCA' isimli ilk single çalışmasını müzik tüketicisinin beğenisine sundu. 20'li yaşlarından beri yazdığı şarkıları yavaş yavaş ortaya çıkaracağını söyleyen genç sanatçı, yakın zamanda yayınlamayı düşündüğü ikinci single sonrası on şarkıdan oluşan albümünün çalışmalarına ağırlık verecek.

06 Şubat 2018 Salı 13:11
Türkan Seçer İlk Single'i ile Herkesi Şaşırttı
TÜRKAN SEÇER, "AŞK KAPIYI ÇALINCA"
SİNGLE ÇALIŞMASIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI!


Müzik yaşamına değdiği günden beri, yaşama sebebi olarak gören Türkan Seçer, "AŞK KAPIYI ÇALINCA" isimli ilk single çalışmasını müzik tüketicisinin beğenisine sundu.

20'li yaşlarından beri yazdığı şarkıları yavaş yavaş ortaya çıkaracağını söyleyen genç sanatçı, yakın zamanda yayınlamayı düşündüğü ikinci single sonrası on şarkıdan oluşan albümünün çalışmalarına ağırlık verecek.


Katıldığı çeşitli müzik yarışmaları ve yıllardır sahnelerde sergilediği başarılı performanslarla, hem tecrübe hem de belli bir kitleye sahip olduktan sonra daha profesyonel bir dünyaya adım atmaya hazırlanan Türkan Seçer, emin adımlarla ilerleyerek uzun yıllara dayanan bir kariyer planlamasına şimdiden kendini hazır hissediyor.

Sezen Aksu, Sertab Erener, Yıldız Tilbe hayranı olan sanatçı, kendi şarkılarının da geniş kitlelere ulaşmasının en büyük hayali olduğunu söyledi.

"Hayallerimizi erteleyip bizsiz bırakmamalıyız; çünkü gerçeğe dönüşmeleri için bir an önce bize ihtiyaçları vardır. Bir balık burcu olarak hayal dünyam inanılmaz geniştir ve bununla birlikte gerçekleşmesi mümkün olanların hepsini şu ana kadar gerçekleştirdim. Kendini nerede ve nasıl görmek istediğin tamamen sana bağlı. Tek yapman gereken şunları uygulamak. Hayâl et ,azmet ,sabret, harekete geç ve sonra otur seyret..."

TÜRKAN SEÇER BİYOGRAFİ:
Çocukluğundan beri müziğe karşı ilgisi var. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra, müzik hayatına ise 20'li yaşlarda özel bir sanat okulunda eğitim alarak başladı. Sonraları söz yazma ve beste yapabilme yeteneğimi keşfetti. Genelde uyku moduna geçerken ilham geliyor ve farklı tarzlarda şarkılar yazıyor. Uzun yıllardır hem yurtdışı hem yurtiçin de sahne performanslarını sergileyen, Türkan Seçer ilk single "Aşk Kapıyı Çalınca" ile profesyonel yaşama adım attı.


 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv