Akvaryuma En Başarılı Eğlence Merkezi Ödülü

İstanbul Akvaryum, Shining Star Awards (Parlayan yıldız) Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri Yarışması’nda 'En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi' ödülüne layık görüldü. Her yıl sektör profesyonelleri ve takipçileri tarafından yoğun ilgi gören yarışmanın gala gecesi, İstanbul Akvaryum, Aqua Florya ve Crowne Plaza Florya sponsorluğunda 2 Şubat Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleşti. Suat Güzey ve Ece Pirim’in sunumuyla gerçekleşen gecede İstanbul Akvaryum adına ödülü İstanbul Akvaryum Küratörü Pedro Garcia Miguel aldı.

06 Şubat 2018 Salı 13:52
Akvaryuma En Başarılı Eğlence Merkezi Ödülü
Türkiye’nin En Büyük Akvaryumuna
En Başarılı Eğlence Merkezi Ödülü!


İstanbul Akvaryum, Shining Star Awards (Parlayan yıldız) Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri Yarışması’nda “En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi” ödülüne layık görüldü.

Her yıl sektör profesyonelleri ve takipçileri tarafından yoğun ilgi gören yarışmanın gala gecesi, İstanbul Akvaryum, Aqua Florya ve Crowne Plaza Florya sponsorluğunda 2 Şubat Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleşti. Suat Güzey ve Ece Pirim’in sunumuyla gerçekleşen gecede İstanbul Akvaryum adına ödülü İstanbul Akvaryum Küratörü Pedro Garcia Miguel aldı.


7’den 77’ye herkesin keyifle gezdiği Türkiye’nin en büyük akvaryumu İstanbul Akvaryum, bu yıl 5. kez gerçekleştirilen Shining Star Awards (Parlayan yıldız) Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri Yarışması’nda “En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi” ödülünü aldı.

Bu yıl 15 kategoride belediyelerden AVM’lere, otellerden üniversitelere ve organizatörlere kadar 116 adayın yarıştığı yarışmanın gala gecesi ise İstanbul Akvaryum, Aqua Florya ve Crowne Plaza Florya sponsorluğunda 2 Şubat Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk kutup penguenlerine ev sahipliği yapmasıyla ön plana çıkan ve bu başarısıyla kapalı eğlence merkezleri arasından sıyrılarak ödüle layık görülen İstanbul Akvaryum, ailesine kattığı penguenlerle 7’den 77’ye herkesi odağına çekmeyi başardı.

“İstanbul Akvaryum 2018’de de Sürprizlerle Dolu”

Eğlence temalı tüm projeleri kucaklamak amacıyla 15 önemli 22 projenin ödüllendirildiği gala gecesinde ödülü kucaklayan İstanbul Akvaryum Küratörü Pedro Garcia Miguel,, ödülü 17 bin kara ve deniz canlısı ve kalabalık bir ekipten oluşan İstanbul Akvaryum ailesi adına aldığını söyleyerek, 2018’de de sürprizlerinin, yeniliklerinin devam edeceklerini müjdeledi.

https://www.istanbulakvaryum.com/tr

İstanbul Akvaryum Hakkında
17.000 nüfusuyla İstanbul Akvaryum, 2011 yılından itibaren dünya denizlerinde yaşayan balık türlerini yeni nesil teknoloji ve temalarıyla sergilemeye devam ediyor. Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17 tema ve 1 adet Amazon Yağmur Ormanıyla görsel bir şölen sunan İstanbul Akvaryum, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olma özelliğini de taşıyor. Dünya üzerinde oldukça nadir bulunan, palyaço balıklarından, limon köpekbalıklarına kadar pek çok türde balığı izleme fırsatı sunan İstanbul Akvaryum; alanları, ses ve ışıklandırma sistemleriyle de dünya denizlerinden sahneler sergiliyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv