Atatürk; Yüzyılın En İyi Giyinen Devlet Adamı

Ünlü isimlerin ödül almak üzere podyuma çıktıkları ve Modanın Oscar’ları” olarak adlandırılan “6. Fashion TV Moda Ödülleri Töreni” Fairmont Quasar İstanbul Hotel’de görkemli bir gece ile yapıldı. Ödül törenine pek çok ünlü isim katılırken, ulu önder Atatürk’e de “Yüzyılın En İyi Giyinen Devlet Adamı” ödülü verildi. Ödül açıklandığında salondaki davetliler ayağa kalkıp alkışladılar.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:35
Atatürk; Yüzyılın En İyi Giyinen Devlet Adamı
Kenan Doğulu kırık parmağı ile ödül almaya geldi

Ünlü isimlerin ödül almak üzere podyuma çıktıkları ve Modanın Oscar’ları” olarak adlandırılan “6. Fashion TV Moda Ödülleri Töreni” Fairmont Quasar İstanbul Hotel’de görkemli bir gece ile yapıldı. Ödül törenine pek çok ünlü isim katılırken, ulu önder Atatürk’e de “Yüzyılın En İyi Giyinen Devlet Adamı” ödülü verildi. Ödül açıklandığında salondaki davetliler ayağa kalkıp alkışladılar.

HAVADİS TÜRK - Ana Sponsor Esteticium’un katkılarıyla 6. Fashion TV Moda Ödülleri Töreni “ önceki akşam 2017 Sinema Güzeli Yarışması kral ve kraliçesi seçilen Dilara Gülsün Meydancı ve Orhan Öztürk’ün sunumları , Yağmur Ayaz’ın kırmızı halı röportajlarıyla Fairmont Quasar İstanbul Hotel’inde görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Organizasyonu Vizyon Production and Bonart Ajans tarafından yapılan, Atilla Kaplakarslan’nın sanat danışmanlığını yaptığı ve Fashion TV Türkiye ortağı Enis Onat’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene moda, sanat, TV, sinema, sahne ve iş dünyasının büyük ilgi gösterirken, gecede moda dünyanın “EN” leri ödüllendirildi. Gecenin sonunda ise Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Derneği’ne bağlı yetmişbeş kız öğerenci ise Türk Kızılayı ve Engelsiz Yaşam Vakfı aracılığıyla tekstil ve kozmetik dalında iş bursu kazanadılar.

Çeşitli kategorilerde 41 Ödülün dağıtıldığı gecede Torres Cerimonia erkek kreasyonları ve modacı mayo tasarımcısı Cihan Nacar’ın sıradışı tasarımlarından oluşan mayo defileleri de büyük ilgi çekti. Törene katılarak ödül alanlar arasında Kenan Doğulu, Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı, Çağla Şikel, Aylin Arasıl, Siren Ertan, Hakan Akkaya, Behzat Uygur, Emre Aydın, Emel Müftüoğlu, İvana Sert, Koray Avcı, Kendi, Esra Erol, Betül Demir, Nihat Odabaşı ve Deniz Akel gibi önemli isimler yer aldılar.

GECENİN ÖNEMLİ NOTLARI………..

Eli sargılı Kenan Doğulu…
Birkaç gün önce serçe parmağı kırılan ve ameliyat olduktan sonra sağ eli sargıya alınan ünlü sanatçı Kenan Doğulu “Yılın en iyi giyinen pop müzik erkek sanatçısı” ödülünü almak üzere podyuma çıktı. Kenan Doğulu’ya stil danışmanı Merve Kırşan’da eşlik etti. Sanatçı sargılı elinin objektiflere yasımaması için özen gösterdi.

İranlı ressamın Atatürk tablosuna 25 bin lira…
AtatürkEtiler Sanat Evi tarafından Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Derneği’ndeki kız öğrencilerin burs alması için bağışladığı ve İranlı ressam Soheil Moradpour’un yaptığı yağlıboya Atatürk tablosu açık artırma ile satışa sunuldu. Tablo 25 bin liraya Kızılay Yönetim kurulu Üyesi Ercan Tan tarafından alındı. Geliri ise Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Derneği’ndeki kız öğrencilere verildi.


Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü aldılar…
Gecede yapımcı Samsun Demir, modacı Yıldırım Mayruk, modacı Neslihan Yargıcı, manken fotomodel Aylin Arasıl ve Emel Müftüoğlu “Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü”ne layık görüldüler. Yıldırım Mayruk “Ben bu meslek onur ödüllerini alıp pişkin bir şekilde mesleği ısrarla yapmaya devam ediyorum. Atatürk’ün modern Türk kadınlarını giydirmeye devam edeceğim” dedi.

Tiyatrocular podyumda mankencilik oynadı…
Yılın En Moda Tiyatro Oyunu ödülünü “Marko Paşa” adlı tiyatroda oyununda birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşları ile podyuma çıkarak alan Behzat Uygur “Tiyatro her zaman çok moda olsun ilgi görmeye devam etsin” dedi. Ödülü aldıktan sonra da oyuncu arkadaşları ile birlikte podyumda manken gibi yürüyerek ve selfie yaparak geceye renk kattılar.

Emel Müftüoğlu’nun zor anları
Emel Müftüoğlu ise tören tarihini karıştırınca geceye spor günlük kıyafetlerle katılmak zorunda kaldı. Ödülünü alan ünlü sanatçı “Fashion Tv gecesi olunca acayip güzel bir kıyafet ve topuklu ayakkabılar almıştım. Gecenin tarihini karıştırınca yemek yediğim restorandan apar topar geldim. Halime bakın. Ama hep anlatacağım harika bir anım oldu” dedi.

İvana 4. Kez moda ikonu…
Moda ödüllerinde son dört yıldır Moda İkonu seçilerek ödül alan manken ve TV yıldızı İvana Sert ise gelecek yılın ödülünü de şimdiden istedi. Ödüllerini beşe tamamlamak istediğini söyleyen İvana “Söz aldım seneye de ben yine moda ikonuyum” dedi.

Kendisini çıplak hissediyormuş…
Koray Avcı ise ödülünü almak için sahneye geldiğinde üzerinde smokin vardı. Genellikle günlük hayatta ve sahnede siyah renk şalvar ve tişört giydiğini belirten sanatçı “Bu kez değişiklik olsun geceye de uyalım diye ilk defa smokin giydim. Ama kendimi çıplak hissediyorum” dedi.

KİM NE ÖDÜLÜ ALDI…

YÜZYILIN EN İYİ GİYİNEN DEVLET ADAMI
• Mustafa Kemal ATATÜRK

YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLÜ

• Yıldırım MAYRUK
• Neslihan YARGICI
• Samsun DEMİR
• Aylin ARASIL
• Emel MÜFTÜOĞLU

SEKTÖREL ÖDÜLLER

1. YILIN EN İYİ HAUTE COUTURE KADIN TASARIMCISI/ Siren ERTAN

2. YILIN EN İYİ HAUTE COUTURE ERKEK TASARIMCISI / Cemil İPEKÇİ

3. YILIN EN İYİ DEFİLESİ / NewYork Fashion Week / Hakan AKKAYA

4. YILIN EN İYİ MODA TASARIMCISI / Raşit BAĞZIBAĞLI

5. YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU / Serenay SARIKAYA

6. YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU / Halit ERGENÇ

7. YILIN EN İYİ MODA DİZİSİ / Fazilet Hanım ve Kızları / Avşar Film

8. YILIN EN İYİ GİYİNEN KADIN HABER SUNUCUSU Buket Aydın BAYKAL / NTV

9. YILIN EN MODA KADIN PROGRAMI / Esra Erol’da / ATV

10. YILIN EN İYİ GİYİNEN POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI / Kenan DOĞULU

11. YILIN EN MODA PROJE ALBÜMÜ / Emirhan CENGİZ ft. Betül DEMİR

12. YILIN EN MODA SINGLE / Emre AYDIN

13. YILIN EN İYİ SOUL MÜZİK SANATÇISI / Della MILES

14. YILIN EN TARZ GİYİNEN ÖZGÜN MÜZİK SANATÇISI / Koray AVCI

15. YILIN EN BAŞARILI STYLIST / Murat OKUR

16. YILIN EN İYİ MODA FOTOGRAFÇISI / Nihat ODABAŞI

17. YILIN EN İYİ MODA PROGRAMI / GARDROP SAVAŞLARI

18. YILIN MODA İKONU / Iwana SERT

19. YILIN EN İYİ MANKENİ / Çağla ŞIKEL

20. YILIN EN İYİ ARANJÖRÜ / Erdem KINAY

21. YILIN EN MODA TİYATRO OYUNU / MARKOPAŞA

22. YILIN EN İYİ DİZİ KOSTÜM TASARIMI / DİRİLİŞ

23. YILIN EN MODA DİZİ YÖNETMENİ / Hamdi ALKAN

24. YILIN EN İYİ BLOGGER’İ / Esra TEKKAYA

25. YILIN EN İYİ KLİP YÖNETMENİ / Deniz AKEL

26. YILIN EN BAŞARILI MAYO TASARIMCISI / Cihan NACAR


KURUMSAL ÖDÜLLER

1. YILIN EN BAŞARILI SİVİL TOPLUM KURULUŞU / TÜRK KIZILAYI

2. YILIN EN MODA BUSINNES HOTELİ / FAİRMONT QUASAR

3. YILIN EN BAŞARILI BELEDİYESİ ve BELEDİYE BŞK. SİLİVRİ BLD.BŞK.Özcan IŞIKLAR

4. YILIN EN İYİ ESTETİK HASTANESİ / ESTETICIUM

5. YILIN EN İYİ TURİZM ACENTASI / SHİMDİGO

6. YILIN EN TARZ SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ ÜRÜNÜ / WELLAPROFESSIONALS EIMI

7. YILIN EN TARZ GİYİNEN İŞADAMI / Ramazan Burak TELLİ

8. YILIN EN BAŞARILI ERKEK GİYİM MARKASI / TORRES CERİMONİA

9. YILIN EN HAYIRSEVER HAYVAN HASTANESİ / ANATOLIA 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv