Fenover Fenomen Ödülleri Gerçekleşecek

Uluslararası boyutta daha önce bir örneğine rastlanmayan, Türkiye'de ilk kez Medyadoktoru Yapım firması tarafından üretilen Fenover, Fenomen Ödülleri gerçekleşecek. Dünyanın alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan USMED (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) de projenin danışmanları arasında yer alacaktır. Fenomen Ödülleri Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek.

22 Ekim 2017 Pazar 10:36
Fenover Fenomen Ödülleri Gerçekleşecek
FENOVER TÜRKİYE (FENOMEN ÖDÜLLERİ) GERÇEKLEŞECEK

Uluslararası boyutta daha önce bir örneğine rastlanmayan, Türkiye'de ilk kez Medyadoktoru Yapım firması tarafından üretilen Fenover, Fenomen Ödülleri gerçekleşecek. Dünyanın alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan USMED (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) de projenin danışmanları arasında yer alacaktır. Fenomen Ödülleri Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek.

PROJENİN ANA TEMASI TEMİZ SOSYAL MEDYA

Ülkemizde 5 yaşından 100 yaşına kadar herkesin vazgeçilmezi sosyal medyanın doğru anlatılması ve sosyal medyanın insanlar üzerindeki olumlu yanlarını ön plana çıkartmak amacıyla Fenover (Fenomen Ödülleri) projesini gerçekleştireceklerini belirten Yapımcı Savaş Uğurlu, ''Fenover Fenomen Ödülleri bir tutkunun ödüllendirilmesini amaçlıyor. Uluslararası boyutta alanında bir ilk olma özelliği taşıyacak olan ve ilki 2018 Mart ayında gerçekleşecek olan Fenomen Ödülleri projemizin sloganı ve amacı Temiz Sosyal Medya olacak. Alanında en başarılı ve milyon takipçiye ulaşan 15 değerli Facebook, Twitter, Snapchat, İnstagram, Youtube fenomeninin ana jüriliğinde, 30 ayrı kategorideki Fenover'a, halkın da oyları ve katılımı ile ödül verilecek.''

UĞURLU, ''DOLU DOLU BİR ÖDÜL GECESİ OLACAK''


Türkiye Fenomen Ödülleri (Fenover) kapsamında birçok sürprizin proje kapsamında gerçekleşeceğini de belirten Uğurlu, ''Fenover'da, Fenomen Zirvesi gerçekleştireceğiz. Zirvede Moda, Teknoloji, Gezi, Seyahat ve Yemek Fenomenleri konuşmacı olarak katılımcı olarak takipçileri ile buluşacaklar. Projemize destek sağlayanlara reklam alanları vereceğimiz Fenomen Ödüllerinde fenomenlerın ve Türkiye’nin üreten kişi ve kurumlarının kendilerini anlatma imkanı vereceğiz.''dedi

20 JÜRİ 40 KATEGORİ


Türkiye Fenomen Ödüllerinin destekçisi ve danışmanlığını yapan USMED (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) Başkanı ve projenin ana jürilerinden Said Ercan, ''Fenomen Ödülleri gecemizde Sosyal Medyayı doğru kullanarak milyonlarca takipçiye ulaşan 15 jürimiz her kategoride 3 isim belirleyecek, belirlenen isimler arasında birinci olacak ismi halkın SMS oyları belirleyecek. Ana jürimiz ve halkın oyları ile birinci olacak isim yılın en Fenover ismi olacak. Gecede birinci olan isimler 15 ana jürimizin tüm takipçileri ile paylaşılacak. USMED olarak gençlerimizin gözünde bir kanaat önderine dönüşen fenomenlerin, standartlarının belirlenmesi, etik değerlere dikkat edilmesi, sosyal sorumluluk alanında faaliyet gözteren fenomenlerin önplana çıkartılması, Dijital diploması alanında vatanını ve milleti ile barışık, çalışkan, üretken ve kendini geliştirmiş fenomenlerin dünya çapında tanıtılması için gayret göstereceğiz.’’ dedi.

İşte Fenover (Fenomen Ödül) Kategorileri;

Yılın En Fenomen;
İş Adamı,
İş Kadını,
Bilim Adamı,
Teknoloji girişimcisi,
Futbolcusu,
Doktoru,
Teknik Direktörü,
Erkek Oyuncusu,
Kadın Oyuncusu,
Moda tasarımcısı,
Mekanı (Yeme-İçme),
Üniversitesi,
Kadın Pop sanatçı,
Erkek Pop sanatçı,
Dizisi, Dizi Müziği,
Sinema filmi,
Tiyatrosu,
Kitabı,
Radyosu,
Radyo Programcısı,
Haber Muhabiri,
Haberi
Televizyon Reklamı,
Haber Spikeri,
Şovmeni,
İletişim Firması,
İnternet Programı,
Youtuber’ı,
İnstagramer’ı,
Blogcusu,
Dijital girişimi,
İnternet dizisi,
Sosyal sorumluluk projesi
Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Aktör
Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Aktrist
Teknoloji Üreticileri
Telekomünikasyon
Online Reklam- Viral Video
Müzik grubu

Türkiye’de en beğenilen yabancı sanatçı kategorileri yer alacak.  

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv