Gemlik Zeytini Festivalinde Özokur'lara Çifte Ödül

Gemlik Belediyesinin organize ettiği 2. Si düzenlenen Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali,şarkıcı Göksel’in finalde verdiği konserle Gemlik halkının memnuniyeti ile sona erdi.

27 Ekim 2016 Perşembe 14:45
Gemlik Zeytini Festivalinde Özokur'lara Çifte Ödül
'BABA KIZ AYNI SAHNEDE ÖDÜL ALDI'

Gemlik Belediyesinin organize ettiği 2. Si düzenlenen Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali,şarkıcı Göksel’in finalde verdiği konserle Gemlik halkının memnuniyeti ile sona erdi.

Engin Altan Düzyatan,Burçin Terzioğlu,Zuhal Topla,İlker Ayrık,Murat Yıldırım,Ayça Ayşin Turan,Barış Arduç ve daha birçok oyuncunun sektöre kazanılmasında önemli rol oynayan menajer Tümay Özokur ve 60 yılını doktor olarak büyük bir aşk ile geride bırakmış olan babası Doktor Naci Özokur, mesleklerine gösterdikleri özen, önem ve değerin karşılığını doğduğu,yıllarını verdiği topraklardan ödül alarak taçlandırdılar.

Oyunculara şöhret yolculuğunda ‘’İğnenin ucundaki balon olmayın,her daim ilkeli olun,sadece iyi oyuncu olmak yetmez’’ diyen Özokur ‘’benim her daim klavuzum babamdır,o bana herzaman ‘’her ne işi yapıyorsan iyisini yap,yapıyormuş gibi davranıp kendini de başkalarınıda kandırma ‘’der.Aynı zamanda ‘’her hastalığın sebebi psikolojiktir’’ diye ruh sağlığının önemini vurgulayan Doktor Naci Özokur,kızına menajerlik hayatında oyuncuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için önce ruh dünyalarına yakın olması gerektiğinin altını çizmiştir.Bu sebeple Türkiye ‘de kariyer yolculuğunda terapist ve yaşama dair her duygunun uzmanları ile çalışarak farklı bir sistem kuran Özokur menajer olarak ilk ve tektir.

Sunuculuğunu TGRT Haber Program Yapımcısı ve Sunucusu Belma Belen'in yaptığı, ‘’Zeytinin Başkenti Gemlik’’ temalı Gemlik Kent Konseyi ve Sivil Toplum Örgütleriyle birlikte organize edilen gecede sahne alan Göksel,Gemlik’li gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Türkiye'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın kızı Dr. Nilüfer Gürsoy, Finans ve Uluslararası Yatırım Bankacılığı alanında başarılı çalışmalar yapan, Bloomberg TV Genel Yayın Yönetmeni ve Habertürk Gazetesi Ekonomi Yazarı Cüneyt Başaran ve Gemliğ’in özel isimlerinden olan İzzet Kaptan ödül alan konuklar arasındaydı.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı,Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim,Bursa Vali Yardımcısı ve Gemlik Kaymakam Vekili Mustafa Altıntaş çağımızda unutulan ‘’vefa duygusunun’’ önemi ile yola çıktıklarını özellikle belirttiler.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv