Nicole Kidman'la Etihad Airways'a 2016 APEX Ödülü

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Akademi Ödüllü yıldız Nicole Kidman’ın oynadığı sanal gerçeklik filmi “Reimagine”, 2016 APEX ödüllerinde “En iyi orijinal video” ödülüne layık görüldü.

31 Ekim 2016 Pazartesi 11:03
Nicole Kidman'la Etihad Airways'a 2016 APEX Ödülü
NICOLE KIDMAN’LI SANAL GERÇEKLİK FİLMİ ETIHAD AIRWAYS’E ÖDÜL GETİRDİ

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Akademi Ödüllü yıldız Nicole Kidman’ın oynadığı sanal gerçeklik filmi, 2016 APEX ödüllerinde “En iyi orijinal video” ödülüne layık görüldü.

“Reimagine” isimli sanal gerçeklik filmi, izleyicilere Abu Dabi-New York destinasyonunda sanal bir uçuş yaşatıyor. Nicole Kidman’ın izleyiciye eşlik ettiği film, Etihad Airways’in A380 filosunda yer alan ultra lüks ve üç odalı “The Residence” kabinlerinde seyirci ile buluşuyor. Son teknoloji kullanılan sanal gerçeklik filmi ile izleyici, uçuş deneyimini gerçeğe en yakın haliyle gözlemleyebiliyor.

Etihad Airways CEO’su Peter Baumgartner, ödülle ilgili duydukları memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında; “Bir Hollywood yıldızının rol aldığı ilk sanal gerçeklik filmi olan Reimagine ile amacımız, Etihad Airways’in seyahat etme kavramını yeniden tanımlama şeklini yaratıcı bir şekilde anlatmaktı. Konuklarımıza sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak bu deneyimi A380 uçaklarımızdaki hizmetle birebir aynı olacak şekilde yaşatmak istedik” dedi.

The Airline Passenger Experience Association (Havayolu Yolcu Deneyimi Birliği - APEX) dünya standartlarında hizmet sağlanması için çalışıyor. Her yıl yolcu deneyimi üzerine dünyanın en kapsamlı ticari fuarını düzenleyen APEX, kabin konforu mükemmeliyeti, eğlence seçenekleri, bağlantı ve tüm seyahat deneyimini göz önünde bulundurarak havayollarını ödüllendiriyor.

Filme, İOS ve Android işletim sistemleri için Reimagine VR programları ile vr.etihad.com adresinden ve 360 derece Facebook/ YouTube videoları üzerinden ulaşılabiliyor.

Etihad Havacılık Grubu Hakkında
Etihad Havacılık Grubu (Etihad Aviation Group - EAG); Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Etihad Mühendislik, Hala Group ve havayolu iştiraklerinden oluşan dört farklı iş birimi ile küresel bir havacılık ve seyahat grubudur. Etihad Airways’in; airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Jet Airways, Virgin Australia ve Etihad Regional tarafından işletilen İsviçre merkezli Darwin Airline’da azınlık sermaye yatırımları bulunuyor.

Abu Dabi merkezli havayolunun Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya’da hâlihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 117 uçuş noktası bulunuyor. Şirketin filosu 123 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Airways’in ayrıca 71’i Boeing 787, 25 Boeing 777-X, 62 Airbus A350 ve 10 Airbus A380 olmak üzere 204 kesin uçak siparişi bulunuyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv