Philips 'Wake-up Light' 2013

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) dünya çapında prestijli Red Dot Ödülleri: 2013 Ürün Tasarımı yarışmasında 22 ödüle layık görülerek büyük bir başarıya imza attı.

01 Nisan 2013 Pazartesi 21:23
Philips 'Wake-up Light' 2013

Red Dot jürisi Philips'in Tüketici Ürünleri, Aydınlatma ve Sağlık alanlarında ödül alan tasarımlarını belirledi. Kazananlar listesinin başında ise ‘Red Dot: en iyilerin en iyisi' ödülünü kazanan Philips Wake-up Light yer aldı.

Şekil ve işlev açısından son derece büyük bir özenle yeniden tasarlanmış olan, aynı zamanda 2013 iF ürün tasarım ödülü ve 2012 İyi Endüstriyel Tasarım Ödülü’nün(GIO) de sahibi olan Wake-up Light, Red Dot Ödülleri’nde kendi kategorisinde en öne çıkan ürün ünvanına layık görüldü. Philips Tasarım Başkanı Sean Carney düşüncelerini “Red Dot: en iyilerin en iyisi’ ödülüne layık görülmek ikonik bir ürün olan Wake-up Light tasarımı yolculuğumuzda elde ettiğimiz önemli bir başarıyı temsil ediyor.

Red Dot tasarım ödülleri ile sektörde kazanılan itibar, tasarım mükemmelliğine kendimizi nasıl bitmek tükenmek bilmeyen bir bağlılıkla ve özenle adadığımızı göstermekle beraber bu durumda ışığın insanların yaşamlarını nasıl güzelleştirebildiğine dair süregelen keşiflerimize de dikkat çekiyor.” şeklinde ifade etti.

Red Dot Tasarım Ödülleri
1 Temmuz, 2013 tarihinde Almanya'nın Essen şehrinde düzenlenecek olan görkemli galada sahiplerine verilecek. Red Dot Tasarım Ödülleri hakkında 54 ülkeden 4.600'ü aşkın adayın katılımıyla düzenlenen uluslararası ‘Red Dot Tasarım Ödülü’ dünya çapında en büyük ve en bilinen tasarım ödüllerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Red Dot jürisi tasarımların kültürlerarası belirli özelliklerini bilinçli bir şekilde değerlendirebilecek bir birikime sahip, uluslararası platformda ün yapmış tasarım uzmanlarından oluşuyor.

‘Red Dot Ödülü: ürün tasarımı’ her yıl yaklaşık olarak 1.800 kaydın yapıldığı 19 kategoride veriliyor. Ödül kazanan tasarımlar çevrimiçi fuarlarda ve Almanya'daki Red Dot Tasarım Müzesi’nde sunulmanın yanı sıra Red Dot tasarım yıllığında da yayınlanıyor.

bsnods

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv