TV ve Ses Sistemlerinin Yıldızları Açıklandı

E-ticaret platformu n11.com’un Elektronik kategorisi en çok satan TV ve ses sistemlerini bir araya getirdi. Ev rahatlığını teknolojik konforla birleştiren ürünler, sinema atmosferinde film deneyiminin yanı sıra özgür bir hareket alanı sunuyor. TV grubunun en çok satan ilk üçü Samsung, LG ve Vestel olurken, ses sistemlerinde Harman Kardon ve JBL dikkat çekiyor...

05 Nisan 2017 Çarşamba 13:46
TV ve Ses Sistemlerinin Yıldızları Açıklandı
4K OLED TV ve surround ses sistemiyle sinema atmosferinde film deneyimi

TV ve ses sistemlerinin yıldızları açıklandı

E-ticaret platformu n11.com’un Elektronik kategorisi en çok satan TV ve ses sistemlerini bir araya getirdi. Ev rahatlığını teknolojik konforla birleştiren ürünler, sinema atmosferinde film deneyiminin yanı sıra özgür bir hareket alanı sunuyor.

HAVADİS TÜRK - TV grubunun en çok satan ilk üçü Samsung, LG ve Vestel olurken, ses sistemlerinde Harman Kardon ve JBL dikkat çekiyor.

Evin salonunu birer eğlence diyarı ya da sinemaya dönüştüren, yüksek görüntü kalitesi sunan 4K OLED TV’ler, gelişmiş konsollar, her türlü görüntülü içeriğe birkaç tıkla erişme olanağı sağlayan cihazlar ve surround ses sistemlerinin yıldızları e-ticaret platformu n11.com’da bir araya geldi.

TV ve ses sistemlerinin en çok satan marka ve modellerini bir arada sunan n11.com, oyunun kurallarını en baştan yazıyor, meraklılarına rehber niteliğinde bir sayfaya imza atıyor.

Full HD kanalın 4 katı çözünürlüğe sahip ve normal görüntülerden ortalama 8 kat daha net 4K teknolojisinin Türkiye'de hızla yaygınlaşmasının bir aynası olan n11.com’un en çok satan TV’ler listesinde Samsung, LG, Vestel, Philips ve Sony ilk beşte yer alırken, ses sistemlerinin ilk 5’i ise Sony, Philips, LG, Harman Kardon ve JBL’den oluşuyor.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv