Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017

Türkiye'nin ilk engelliler haber ve bilgi kaynağı Yasadikca.com , EYAFEXPO'17'de Karsan'ın destekleriyle ilk kez ' Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017 ' yi düzenleyecek.

24 Kasım 2017 Cuma 20:19
Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017
Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri

Türkiye’nin ilk engelliler haber ve bilgi kaynağı Yasadikca.com , EYAFEXPO'17'de Karsan'ın destekleriyle ilk kez ' Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017 ' yi düzenleyecek. Ülkemizdeki farklılıklara saygı ve toplumsal değer yaratma adına düzenlenecek olan ödül töreninde, duyarlılık ve farkındalık örneği sergileyen kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.

Alanında dünyanın en büyük 6'sı, Türkiye'nin ise tek organizasyonu olan Engelsiz Yaşam Fuarı - EYAFEXPO , engelli, yaşlı ve bakımı muhtaç kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri aynı çatı altında bir araya getirirken fuar süresince düzenlenen çok çok organizasyon ve sosyal bir platform haline geliyor.

Engeller farkındalıkla aşılacak!
Türkiye'nin ilk engelliler haber ve bilgi kaynağı Yasadikca.com , EYAFEXPO'17'de Karsan'ın destekleriyle ilk kez ' Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017 ' yi düzenleyecek. Yasadikca.com'da yeryüzündeki haberler, toplumun engellilik konusunda önyargı ve ayrımcılığa karşı bilinçlendirilmesi, örnek model, sosyal fayda ve sosyal etki oluşturarak kamuoyunda farkındalık yaratılması gibi kriterler arası yapılan değerlendirmeler sonucu, engelli hedef kitle için profesyonel yaklaşım, duyarlılık ve farkındalık örneği sergileyen kurum ve kuruluşlara ödüller verilecek. Ülkemizdeki farklılıklara saygı ve toplumsal değer yaratma adına düzenlenecek olan ' Yaşadıkça Engelli Farkındalık Ödülleri 2017', Engelsiz Yaşam Fuarı - EYAFEXPO'17 kapsamında 30 Kasım 14:30 da Karsan standında gerçekleşecek.

Türkiye'nin ilk haber ve bilgi sitesi: Yasadikca.com

Türkiye'nin ilk engelliler haber ve bilgi sitesi Yasadikca.com, 2003 yılından bu yana günlük 15 bin ziyaretçi trafiği ile Türkiye'nin tematikte lider ve öncü haber kaynağı. 17 yıl ekranlara gelen 63 ulusal 3 dünya ödülü ile Yaşadıkça Engelliler TV programının Yasadikca.com dijital ortamda devam eden yayınıdır. Sağlık, spor, eğitim, eğitim, eğitim, teknoloji, başarı hikayeleri, dünya ve sosyal sorumluluk gibi başlıklarda zengin içerikler Türkiye'de 10 milyon engelli anne ve babalarıyla birlikte 30 milyon hedef kitleye ulaşabilir öncü bir markadır.

www.yasadikca.com 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv