2.Komponent Tasarım Yarışması

Ülke genelindeki otomotiv sektörü ile ilgili tüm komponent (otomotiv aksam ve parçaları) tasarımcıları ile üniversitelerin ilgili fakültelerinde okuyan öğrencilere yönelik düzenlen Otomotiv Sektöründe 2. Komponent Tasarım Yarışması başvuruları için son iki gün.

29 Mart 2013 Cuma 15:27
2.Komponent Tasarım Yarışması

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde düzenlenen ve 17 Nisan tarihinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde ödül töreni gerçekleştirilecek olan, 2. Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması başvuruları 1 Nisan’da sona eriyor.

İlki 2012 yılında düzenlenen Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması, tasarım tutkunlarına kendi hayallerindeki tasarımları hayata geçirme keyfini yaşatıyor. Otomotiv sektöründe özgün ürünlerin geliştirilmesi ve tasarım etkinliklerinin yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen bu yarışmayla, otomotiv sektörü için yenilikçi tasarımların desteklenmesi amaçlanıyor. "Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması", üniversitelerin ilgili fakültelerinde okuyan lisans öğrencilerinin yarıştığı öğrenci katılımının yanı sıra, değerli bir fikri olan ve katılım şartlarını karşılayan herkese serbest katılımda yarışma imkânı sunuyor. "Türkiye Otomotiv Sektöründe 2.Ar-Ge Proje Pazarı ve 2.Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması" sektörde çalışan profesyoneller, araştırmacılar, akademisyenler ilgili dallarda eğitim alan öğrenciler ve tüm otomotiv meraklılarını içine alan geniş bir kitlenin yaratıcı fikirlerini ortaya koyabileceği, büyük bir organizasyon olma özelliğini taşıyor.

Dereceye girenlere yaklaşık 300 bin Türk Lirası toplam para ödülünün dağıtılacağı “Otomotiv Sektöründe 2. Ar-Ge Proje Pazarı" ve " 2.Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması" otomotiv sektöründe ar-ge ye, girişimciliğe, sürdürülebilir katma değerlere destek olmak isteyeceklere de öncülük yapmayı, sanayi ve üniversite işbirliğini güçlendirmeyi, hem uluslararası pazarlarda yer bulabilecek ürünler üretilmesini, hem de yarışmacıların tasarımcı kimliğinin güçlenmesini hedefliyor.STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv