Rolls-Royce Motor Cars'dan, 'RR PLC' Açıklaması

Rolls‑Royce plc hakkında dünyada bazı basın organlarında çıkan kafa karıştırıcı ve yanlış haberler ile ilgili Rolls-Royce Motor Cars açıklama yayınladı..

24 Ocak 2017 Salı 14:17
Rolls-Royce Motor Cars'dan, 'RR PLC' Açıklaması
ROLLS-ROYCE MOTOR CARS TARAFINDAN
ROLLS-ROYCE PLC DUYURUSUNA KARŞIN AÇIKLAMA!


.Rolls-Royce Motor Cars, Rolls-Royce plc hiç bir bağı olmayan tamamen farklı firmalardır.
.Rolls-Royce Motor Cars tamamı BMW Gruba aittir.
.Rolls-Royce Motor Cars, Rolls-Royce plc’nin sözde rüşvet ve yasal mutabakatı ile hiç bir ilişiği yoktur.
.Royce Motor Cars, 113 yıllık tarihinde ikinci en yüksek satış zirvesine ulaşmıştır.
.Rolls‑Royce plc hakkında dünyada bazı basın organlarında çıkan kafa karıştırıcı ve yanlış haberler ile ilgili Rolls-Royce Motor Cars bu açıklamayı yayınlamıştır.

Rolls-Royce Motor Cars ve “uçak, gemi ve karasal güç ünitelerin üreticisi olan Rolls‑Royce plc” tamamen ayrı firmalardır. Rolls-Royce Motor Cars tamamı Münih merkezli BMW Gruba aittir ve Birleşik Krallık’ta West Sussex kentinde Goodwood yerleşkesinde faaliyet göstermektedir. 1 Ocak 2003’te yeni global üretim tesislerinde faaliyete başlamıştır.

Rolls-Royce Motor Cars dünyanın en lüks otomobilleri olan Phantom, Ghost, Wraith ve Dawn modellerin üretim ve satışını yapmaktadır. Bağımsız bir firma olarak, Rolls-Royce Motor Cars Rolls-Royce plc’in Birleşik Krallık, ABD ve Brezilya’da yetkililerle gündeme gelen sözde rüşvet haberi ve yasal anlaşmalar ile hiç bir ilişiği yoktur.

Rolls-Royce Motor Cars kuruluşunun 113 üncü yılında, 2015’e göre %6’lık bir büyüme ile ikinci en çok yıllık satış başarısını gerçekleştirmiştir.
2016 yılında, dünya lüks ürünler pazarında yaşanan zorluklara rağmen, 4011 araba 50’den fazla ülkede müşterilere teslim edilmiş ve markanın gücü ve kalıcılığı teyit edilmiştir.

Basın üyelerine bildirmek isteriz ki; Rolls-Royce motor cars görselleri, siyah ve gümüş rengi “Çift R” logo, “Uçan Leydi”
Pantheon Gril ve diğer ilgili dizaynlar Rolls-Royce motor cars ve markasının parçasıdır.

Güç Sistemleri şirketi olan Rolls-Royce plc hakkında gündeme gelen haberlerde bu görsellerin kullanımı yanıltıcı olmakta ve karmaşa yaratmaktadır.
Bu bilgilendirme notunun, fotograf departmanı, on-line ve diğer bölümlere bildirilmesi rica olunur. Bize ait basın bültenleri, yüksek çözünürlük fotograflar ve video çekimleri basın internet sitemizde (PressClub) yer almaktadır.

Ayrıca Twitter ve Instagram’da Rolls-Royce Motor Cars iletişim ekibine erişebilirsiniz.

HAVADİSTÜRK

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv