Erciyes Projesi, Ödül Getirdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin mega projeleri arasında yer alan ve Kayseri'yi Türkiye'nin kış sporları merkezi haline getirecek olan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye ödül getirdi. Başkan Özhaseki, Geleneksel 4. Tourexpi Destinasyon Yönetim Ödülleri'nde Yılın En İyi Turizm Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.

22 Şubat 2013 Cuma 23:24
Erciyes Projesi, Ödül Getirdi

Kayseri'ye yaptığı hizmetlerle ödülleri toplayan Başkan Özhaseki, bu kez de 8 yıldır 4 dilde yayın yapan turizm sektörünün bilgilendirme ve haber platformu Tourexpi tarafından Yılın En İyi Turizm Belediye Başkanı seçildi. Tourexpi, Başkan Özhaseki'nin Erciyes Dağı'nda büyük bir yatırım ile uluslararası standartlarda kayak merkezi yapılmasına öncülük ettiğini vurgulayarak bu dev proje için kentin kaynaklarını akıllıca ve cesaretle kullandığına dikkat çekti. Ayrıca Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi projesi ile iç pazarda bir Kayseri turizmi heyecanın doğduğu ifade edildi.

Yurtiçinden ve yurtdışından 40 binden fazla Tourexpi okuyucusunun oylarıyla belirlenen Geleneksel 4. Tourexpi Destinasyon Yönetim Ödülleri, 06 Mart 2013 tarihinde Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenecek Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda sahiplerine teslim edilecek.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv