3.Yaş 3 Ressam 3 Palet 3 Fırçayla!

Bayındır Sağlık Grubu bünyesindeki Bayındır İçerenköy Hastanesi’nin, 3. yaşı 26 Şubat Salı günü sağlıkla sanatın biraraya geldiği ‘’3. Yaş 3 Ressam 3 Palet 3 Fırça’’ etkinliğiyle kutlandı.

27 Şubat 2013 Çarşamba 11:07
3.Yaş 3 Ressam 3 Palet 3 Fırçayla!
 İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu bünyesindeki Bayındır İçerenköy Hastanesi’nin 3. yaşı, piyanist Turgay Telli’nin müziği eşliğinde ‘’Gelincikler Ressamı’’ olarak bilinen Hikmet Çetinkaya ile Şükran İstanbullu ve Nuran Hazan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ‘’3. Yaş 3 Ressam 3 Palet 3 Fırça’’ etkinliğiyle kutlandı.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Doğan Sarban’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Çetinkaya, İstanbullu ve Hazan’ın hastalarla birlikte yaptıkları resimlerde sağlık ve sanat ilişkisi tuvale yansıtıldı.

Bayındır İçerenköy Hastanesi Direktörü Cem Talas,  3. yaşına giren Bayındır İçerenköy’ün   ‘’sanat dostu bir hastane’’ olduğunu dile getirerek, ‘’Gelincikler Ressamı’’  Hikmet Çetinkaya’nın 240 orijinal eserinin de hastane koridorlarında sergilendiğini ifade etti.

Hastanenin 3. yaşını yine bir sanat etkinliğiyle kutladıklarına vurgu yapan Talas, bunun hastaların moral değerleri ve iyileşmelerine olumlu katkılar sağladığını söyledi.

Bayındır İçerenköy Hastanesi’nde;  Acil Tıp, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yenidoğan, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Dermatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Endokrionoloji, Beslenme ve Diyet, Plastik Cerrahi, Tıbbi Onkoloji, Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Laboratuar , Radyoloji ve Nükleer Tıp branşlarında hizmet vermekte olup; girişimsel işlemlerin de yapıldığı tam donanımlı görüntüleme merkezi ve günümüzün önemli sağlık sorunlarından birine çözüm amacıyla çalışan Uyku Bozuklukları Merkezi’ni de bünyesinde bulunduruyor. 

Hastanede, son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathane, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri,  erken tanı için önemli olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları da yer alıyor.


Bayındır Hakkında: 

1992 yılında, o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi ile hizmet vermeye başlayan Bayındır Hastanesi, kısa sürede, sağlık alanında referans kurum haline gelmeyi başarmıştır. Bunda, tam zamanlı çalışan rafine hekim kadrosu yanı sıra, hedeflenen nitelikli hizmet anlayışını sağlamak için kurum tarafından özümsenen temel değerler de son derece önemli rol oynamaktadır. Etik değerlere saygılı, kanıta dayalı tıp ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla her yeni gün daha iyiye ulaşmayı kurumsal kültürünün temel ilkesi olarak kabul eden Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü ile başlayan bu anlayışı, kısa sürede Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Tıp Merkezi Levent ve Bayındır Hastanesi İçerenköy‘de de başarıyla uygulayarak, vermekte olduğu sağlık hizmetinin etki alanını genişletmiştir.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv