Avrupa Yükselen Liderlik Ödülü!

Frost & Sullivan firmasının sektördeki son gelişmeler ve analizlere dayanarak sınıfının en iyilerini seçtiği ödül programı kapsamında Acıbadem Mobil Sağlık, Avrupa’nın mobil sağlık alanında en hızlı büyüyen şirketi oldu. “2012 Pan European Growth Leadership” (2012 Pan Avrupa Yükselen Liderlik) ödülüne layık görülen şirket, önümüzdeki yıllarda da başarılı büyüme performansını sürdürmeyi hedefliyor.

27 Mart 2013 Çarşamba 18:57
 Avrupa Yükselen Liderlik Ödülü!

Başarısını aynı şekilde devam ettirmekte kararlı olan Acıbadem Mobil Sağlık, 2013 sonunda kazancını ikiye katlamayı hedefliyor.Bu doğrultuda çok ciddi AR-GE çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İnsanların daha kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini sağlayacak birçok program üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor. Bu ödül bizim bu yoldaki çalışmalarımıza daha da şevkle sarılmamızı sağlayacak.” Mobil Sağlık alanında Avrupa’nın pazar lideri Acıbadem Mobil Sağlık, mobil sağlık alanında Acil Sağlık Hizmetleri, Evde ve İşyerinde Mobil Sağlık Hizmetleri, Medikal Koçluk, Teletıp gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyor.

Acıbadem Mobil Sağlık, kişilerin eskiden hastanede bile günler süren işlemler sonrasında sonuç alabildiği check-up’tan laboratuvar tetkiklerine, psikolojik danışmanlıktan fizik tedavi hizmetlerine kadar birçok sağlık hizmetini artık bulundukları yerden temin edilebilir hale getiriyor. Şirketin başarılı iş modeli, kullandıkları üyelik sistemine dayanıyor. Yetenekli ve uzman bir kadroya sahip 444 9 724 numaralı Medikal Çağrı Merkezi, bünyesinde bulunduğu Acıbadem Mobil Sağlık’ın binlerce bireysel, yüz binlerin üzerinde de kurumsal üyesi olmasında çok büyük rol oynuyor. Acıbadem Mobil Sağlık’ın Medikal Çağrı Merkezi, üyelere yüksek kalitede 7/24 Acil Sağlık ve Medikal Koçluk hizmetleri sunarken, evde ve işyerinde verilen mobil sağlık hizmetlerinin de tüm operasyonunu yönetiyor.

Aynı zamanda etkili pazarlama kampanyaları, bankalar, perakende şirketleri ve özellikle GSM şirketleriyle yaptığı işbirlikleri ile de adından söz ettiren Acıbadem Mobil Sağlık, bu işbirlikleri ile kapsadığı alanları genişleterek daha fazla insana farklı ihtiyaçlara yönelik mobil sağlık hizmetleri sunmayı başarıyor. Yapılan işbirlikleri sonucu, Acıbadem Mobil Sağlık, her yıl yüz binin üzerinde kişiye ‘Medikal Koçluk’ hizmeti sunuyor.


Mobil Sağlık Hattı: 444 9 724

Acıbadem Mobil Sağlık hakkında
Acıbadem Mobil Sağlık, 2008 yılının Temmuz ayında, entegre sağlık zincirinin en önemli parçalarından biri olarak Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşunun ikinci yılında sektör lideri olan şirket, bugün pazar payını artırmaya devam etmektedir. Acıbadem Mobil Sağlık’ın 7 gün 24 saat görev yapan Medikal Çağrı Merkezi, yılda yüz binlerce çağrı cevaplamaktadır. Bünyesindeki doktorlarla her türlü sağlık problemine çözüm üretebilen Acıbadem Mobil Sağlık, “Acil Sağlık”, “Evde Sağlık” ve “İşte Sağlık” olmak üzere üç ana konuda faaliyet göstermektedir.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv