ClubFinans Doctors ile Tıp Bayramı

Finansbank, 14 Mart Tıp Bayramı’nı geleneksel olarak sunduğu farklı ayrıcalıklarla kutlamaya devam ediyor.

11 Mart 2013 Pazartesi 19:59
ClubFinans Doctors ile Tıp Bayramı

Finansbank, ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerine mybilet.com üzerinden alacakları ve 13-14-15 Mart tarihlerinde kullanabilecekleri 500 TL’ye kadar olan iki kişilik sinema ve tiyatro biletlerini armağan ediyor.

‘Bizce Mümkün’ anlayışıyla çalışmalarını yürüten Finansbank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak sayısız ayrıcalıklar sunuyor.

14 Mart Tıp Bayramı için ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerinin mybilet.com sitesinden 8 - 15 Mart tarihleri arasında satın alacakları 13-14-15 Mart tarihli sinema ve tiyatro etkinliklerinde geçerli olacak iki kişilik biletlerin 500 TL’ye kadar olan toplam tutarını iade ediyor.

Her yıl geleneksel olarak 14 Mart Tıp Bayramı’nda sunduğu ayrıcalıklarla doktorların yanında olan Finansbank, bu yıl da ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyesi doktorların yanında olacak. Finansbank tarafından sunulan Tıp Bayramı’na özel kampanyadan faydalanmak isteyen ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerinin kredi kartları ile mybilet.com sitesi üzerinden bilet almaları yeterli olacak.

8-15 Mart 2013 tarihleri arasında alacakları 2 kişilik sinema ve tiyatro biletlerini 13-14-15 Mart 2013 tarihlerinde kullanabilecek olan kart sahiplerinin 500 TL’ye kadar olan bilet ücretleri 2 ekstre dönemi içinde Finansbank tarafından iade edilecek.

Tıp Bayramını, mevduatta özel tanışma faizi, dosya masrafsız ve özel faiz oranlı krediler, sıfır faizli kredili mevduat hesabı, ParaPuan hediyeli BES kampanyaları ile kutlayan Finansbank, yalnız 1 gün değil, 1 hafta boyunca bayram coşkusunu doktorlara yaşatıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv