Diyetisyen Bahar Aktan Astra Sağlık Ailesinde

Uzm. Diyetisyen Bahar Aktan, kişiye özel sunduğu diyet ve beslenme programı ile sadece zayıflamanın değil sağlıklı yaşamın sırlarını da veriyor.

02 Şubat 2017 Perşembe 13:01
Diyetisyen Bahar Aktan Astra Sağlık Ailesinde

ÜNLÜLERİN DİYETİSYENİ BAHAR AKTAN ASTRA SAĞLIK BÜNYESİNDE

Uzm. Diyetisyen Bahar Aktan, kişiye özel sunduğu diyet ve beslenme programı ile sadece zayıflamanın değil sağlıklı yaşamın sırlarını da veriyor.

Sağlık alanında yatırımlarına hız kesmeden devam eden Astra Sağlık, estetik ve plastik cerrahi merkezi Esteticium ile sektöre etkili bir giriş yaptı. Uzman kadrosu ve son teknolojik araçlarla donatılmış olan estetik ve plastik cerrahi merkezi, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerine güzelliğin tüm bileşenlerini içine alan hizmetleri sunuyor.

Astra Sağlık Grubu Beslenme Birimleri Koordinatörlüğü görevini yürüten Uzman Diyetisyen Bahar Aktan, beslenme ve diyet alanında ezberleri bozan yöntemleriyle adından söz ettiriyor. Tarkan, Deniz Seki ve Yasmin Erbil gibi birçok ünlü isme de beslenme danışmanlığı sağlayan Aktan, kişiye özel diyet ve beslenme programları sunarak yaşam tarzı haline gelecek alışkanlıklar ile ömür boyu sürecek etkili bir tedavi sunuyor.

Bilinçsiz yapılan her diyetin metabolizmayı bozacağını ve vücutta ağır hasarlar doğuracağını belirten Uzm. Diyetisyen Bahar Aktan “Beslenme ve diyet programları bireyin yaşam şartlarından yaşına; cinsiyetinden kalıtsal özelliklerine kadar tüm faktörler göz önüne alınarak hazırlanmadığı sürece kısa süreli çözüm olur. Her diyet programı herkese uygulanmaz. O yüzden bize geldiğinde öncelikle bireyi tanıyıp ona uygun olan programı oluşturmakla işe başlayıp uygulama sırasında da her zaman yanında oluyoruz. Hedefimiz sağlığı korumanın yanında yaşam kalitesini artırmaya yönelik programları sunmaktır.” dedi.

http://www.esteticium.com/


Havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv