Sağlıklı Tırnaklara Sahip Olmak!

Nailexpert tırnak mantarının yaşamasını engelleyerek ve sağlıklı tırnağın uzamasını kolaylaştırır.

04 Mart 2013 Pazartesi 19:08
Sağlıklı Tırnaklara Sahip Olmak!
SAĞLIKLI TIRNAKLARA SAHİP OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY NAILEXPERT İLE 4 HAFTADA GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ!

Tırnaklardaki sararma, şekil bozuklukları, matlaşma ve kırılma tırnak mantarı probleminin başlıca belirtileridir. Tırnaklardaki bu görüntü herkes için rahatsızlık vericidir. Nailexpert tırnaklarınızdaki bu renk ve şekil bozukluklarını 4 haftada düzeltmenize yardımcı olur.

Nailexpert tırnak mantarının yaşamasını engelleyerek ve sağlıklı tırnağın uzamasını kolaylaştırır. Aslında tırnak mantarı sadece kozmetik bir sorun değildir. Dünya’da tırnak mantarının görülme sıklığı %18’in üzerindedir.

Fakat bazı kişiler tırnaklarındaki bu enfeksiyonun farkında değildir. Özellikle sporcular, ayağı çok terleyen ve sürekli nemli kalan kişiler, atletler, koşucular, dansçılar veya tırnak yaralanması geçirenler tırnak mantarına daha duyarlıdır.

Ayrıca, tırnak mantarı nemli ortamlarda ve ortak alanlarda kişiden kişiye rahatlıkla bulaşabilir. Omega Pharma Medikal Direktörü Dr.Handan Köksal, el ve ayak tırnaklarında oluşan sararma, şekil bozuklukları, matlaşma ve kırılma gibi problemleri gidermek için etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmış, yan etkisi olmayan üstelik kısa sürede etkinliğini ortaya koyan yeni ürünler oluduğuna dikkat çekti.

Dr.Handan Köksal “ Bu bağlamda Nailexpert kolay kullanımı ile tırnaktaki problemleri 4 hafta gibi kısa bir süre içinde iyileştirme özelliği olan etkinliği kanıtlanmış, güvenilir bir üründür.” dedi.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv