BAHAR GELİR, ORHAN BABA'YI BÜYÜLEDİ!

Orhan Gencebay, Bahar Gelir'in sesini ve yorumunu çok beğendiğini de belirterek 'İnanıyorum ki genç sanatçı kardeşim ileride çok iyi yerlerde olacak' dedi.

13 Eylül 2017 Çarşamba 13:55
BAHAR GELİR, ORHAN BABA'YI BÜYÜLEDİ!
ORHAN BABA'YI BÜYÜLEYEN SES

"İlla da" albümüyle müzikseverlere "merhaba" diyen genç sanatçı Bahar Gelir geçtiğimiz günlerde bir mekanda karşılaştığı Orhan Gencebay'ı söylediği şarkı ile kendisine hayran bıraktı.

Gencebay ile bir toplantıda karşılaşan ve tanışan Bahar Gelir mikrofonu eline alıp ünlü sanatçının "Dertler Benim Olsun" adlı bestesini seslendirdi. Tam mekandan çıkmak üzereyken şarkıyı duyan Gencebay tekrar masasına döndü ve sanatçıyı beğeni ile izledi.

Şarkı bitiminde Gelir'i kutlayan Gencebay "Bu şarkının çok hüzünlü bir hikayesi vardır. İki adam aynı kadını sever. Ama biri sonunda acısını kalbine gömerek yurt dışan gider ve orada hayatını kaybeder. Diğeri de ne yazık ki sevdiği kadına kavuşamaz" dedi.

Orhan Gencebay, Bahar Gelir'in sesini ve yorumunu çok beğendiğini de belirterek "İnanıyorum ki genç sanatçı kardeşim ileride çok iyi yerlerde olacak" dedi.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv