Çanakkale Yolun Sonu'na Sponsor Oldu.

Ahşap ve orman ürünleri ile anılan, kapı paneli üretiminde Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre, bugüne dek çekilen en iyi dönem filmleri arasında gösterilen Çanakkale Yolun Sonu filminin ahşap levha sponsoru oldu.

19 Mart 2013 Salı 15:24
Çanakkale Yolun Sonu'na Sponsor Oldu.

ANZAK KOYU FİLM İÇİN TEKRAR YAPILDI

Haber Merkezi - Ön hazırlığı ve çekimleri 2 yıl süren Çanakkale Yolun Sonu filmi için 4 bin metrekarelik bir alana Anzak Koyu birebir yeniden inşa edildi. Dev platonun kurulumunda ahşap ve orman ürünleri ile anılan, kapı paneli üretiminde Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre ürünleri kullanıldı. Kastamonu Entegre Genel Müdürü Haluk Yıldız, sosyal sorumluluk çerçevesinde bu filme sponsor olduklarını belirtirken, Türk sinema tarihinde Çanakkale destanımızı en iyi anlatan Çanakkale Yolun Sonu filminin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Rekor bütçesiyle son dönemlerin en pahalı filmi olan "Çanakkale Yolun Sonu" Serdar Akar yönetmenliğinde çekildi. Sinema eleştirmenleri tarafından Çanakkale Destanı’na yakışan bir film olarak nitelendirilen Çanakkale Yolun Sonu filminde kullanılan tüm savaş mühimmatları ve filikalar, filmin tarihi dokusunu oluşturabilmek için özel olarak üretildi.

Kastamonu Entegre Hakkında:

Kastamonu Entegre’nin, kurulduğu 1969 yılından günümüze kadar devam eden yatırımları ile, Gebze ve Kastamonu’da ikişer, Balıkesir, Samsun, Tarsus, Adana’da da birer üretim tesisi olmak üzere yurtiçinde 8, Romanya’da 2, Bulgaristan, Bosna Hersek ve Rusya’da da birer olmak üzere, 10 lokasyonda toplam 13 fabrikası bulunmaktadır. Dünya standartlarında modern entegre üretim tesisleriyle, en son teknoloji ve yeni ürünlere yaptığı yatırımlar, 2012 yılında iştirakleriyle birlikte konsolide olarak gerçekleştirdiği 1 milyar dolarlık cirosu ile Kastamonu Entegre, Türkiye pazarında lider konumundadır. Kastamonu Entegre 3.5 milyon m3 toplam panel üretim kapasitesi (MDF + Yonga levha) ile, Avrupa’nın 6. büyük ağaç bazlı panel üreticisidir. Dünyada ise 11. büyüktür. Kastamonu Entegre, Türkiye panel pazarında, ürün gruplarına göre ortalama %35 pazar payına sahiptir.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv