'DARA' AYAKTA ALKIŞLANDI

Yakup Turğut’un yazdığı Daniel Becer’in yönetmenliğini yaptığı dram türündeki tiyatro oyunu 'Dara'izleyicisiyle buluştu.Beyoğlu Tatavla Sahnede gerçekleşen oyunun galasına seyircilerin ilgisi yoğun oldu.

26 Ekim 2017 Perşembe 14:18
'DARA' AYAKTA ALKIŞLANDI
GENÇ OYUNCULAR İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

“DARA” AYAKTA ALKIŞLANDI
Yakup Turğut’un yazdığı Daniel Becer’in yönetmenliğini yaptığı dram türündeki tiyatro oyunu “Dara” izleyicisiyle buluştu.Beyoğlu Tatavla Sahnede gerçekleşen oyunun galasına seyircilerin ilgisi yoğun oldu.

Başrollerini genç oyuncular Elif Yağmur Poçan, Ilgaz Kaya,Erdem Üçer,Merve Şengöz ve Yakup Turğut’un paylaştığı oyunun galasına katılım oldukça renkli oldu.

Salonu dolduran izleyiciler arasında ünlü oyuncu Mert Turak ve no309 dizisindeki Filiz karakteriyle tanınan başarılı oyuncu Ceren Taşçı da genç yeteneklere destek olmaya gelen isimler arasındaydı.

Ayrıca Afife Jale Tiyatrosu ve Dilekler arası Tiyatrosu jürisinden isimlerde desteklemeye gelerek oyuncuları bu özel gecede yalnız bırakmadı.

MERT TURAK’TAN GENÇLERE TAM DESTEK


Anne ve babasını trafik kazasında kaybetmiş 18 yaşında bir genç kız olan Çiçek’in ablasının sevgilisi Samet Tarafından borçları karşılığında bir adama verilmesi hikayesini anlatan “Dara” bir aile dramı.İçerisinde barındırdığı bir çok mesajla yer yer güldür yer yer ağlattı ve düşündürdü.

Oyunu izlemeye gelen ünlü oyuncu Mert Turak oyunun sadece dram unsurlarını barındırmadığınu içerisinde pek çok toplumsal mesajın yer aldığını ve çok sürükleyici bir oyun olduğunu söyledi.

Oyun bitiminde genç oyuncularla toplu bir fotoğraf çekilip sosyal medya hesabında paylaşan başarılı oyuncu fotoğrafın altına ise şu sözleri not düştü “ Oyun bitti “Dara”sı kaldı içimde yara...Darısı oyuna geleceklerin başına... Kaçırmayalım,izleyelim oyun sonrası ani hareketlerden kaçınalım , yarım saat afallama normaldir. Su içelim, nefes alalım, alkışlayalım.” 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv