Deniz Seki mekanı ful doldurdu.

Türkiye’nin pop starı Deniz Sekinin tek gala olarak sahne aldığı gece sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

26 Şubat 2013 Salı 08:36
 Deniz Seki mekanı ful doldurdu.

  Kadıköy yakasının tek eğlence mekanı olan Dedikodulu Meyhane’de tek gala yapan Türkiye’nin pop starı Deniz Seki mekanı ful doldurdu. Bostancı’da bulunan mekân Dedikodulu’ya gelenler Deniz Seki’nin söylediği birbiriden güzel şarkılarla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.


               Sahne öncesinde gazetecilere kısa bir röportaj veren pop müziğin starı Deniz Sekinin çok heyecanlandığı görüldü. Gazetecilere bir açıklama yapan Deniz Seki ; ”Arkadaşlar öncelikle geldiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Uzun bir aradan sonra tekrar sahneye çıkacağım gerçekten çok heyecanlıyım ve duydum ki içerisi tıka basa dolu ve çok sevinçliyim. Yeni bir albüm hazırlığındayım ve 13 şarkılık bir albüm yolda, bu 13 şarkılık albümün 10 şarkısı benim. Kardeşim Serkan da, ablasıyım diye demiyorum oda artık iyi bir sanatçı oldu, onunla da gurur duyuyorum. Bu arada Ferdi Özbeğen abime de Allah’tan rahmet diliyorum çok sevdiğim bir sanatçıydı.” dedi.

               Dedikodulu Meyhane’nin sahibi Deniz Topal Bey eşiyle beraber en öndeki masada Deniz Seki’yi izleyenlerden oldu. Geceye İstanbul’u dışından ve yurtdışından gelen hayranları da Deniz Seki’yi yalnız bırakmadılar. Deniz Seki’nin orkestrasında müzisyen Ufuk Yıldırım ve İsmail Tunçbilek’te yer alarak destek verdiler. Ön masada Deniz Seki’yi izlemeye gelenlerden biri daha vardı oda sanatçı Burhan Topaldı. Deniz Seki’nin canlı performansı gelen misafirler tarafında beğeni topladı.

              Türkiye’nin pop starı Deniz Sekinin tek gala olarak sahne aldığı gece sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

YAZI VE FOTOĞRAFLAR; Muharrem ERDEMİR

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv