Ebru:Gele Gide Tüm Digital Platformlarda

2645 etiketiyle müzik dünyasıyla buluşan Ebru, pop tarzındaki 'Gele Gide' isimli şarkısıyla kendi stilini kabul ettirmeyi amaçlıyor.

10 Ekim 2017 Salı 15:43
Ebru:Gele Gide Tüm Digital Platformlarda
EBRU: SAHNEDE KENDİ MODAMI YARATIRIM

2645 etiketiyle müzik dünyasıyla buluşan Ebru, pop tarzındaki “Gele Gide” isimli şarkısıyla kendi stilini kabul ettirmeyi amaçlıyor.

Babasının konservatuar okumasına izin vermemesi sonucu, Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar Stilist ve yönetici olarak çalıştı. Müzik aşkını içinden atamayan Ebru, gitar ve piyano eşliğinde müzik eğitimi aldı.

Türk Sanat Müziği korolarında solist ve korist olarak yer alan Ebru, çıktığı konserlerde sahne deneyimi de kazandı. Müzikten hiç vazgeçmeyen ve hedefine ulaşmak için gereken yolları deneyen Ebru, kardeşiyle birlikte yaptığı “Gele Gide” isimli eserle hayallerine kavuştu ve şimdi hedeflerini de büyüterek belirledi.

Müzikte bir stili olduğunu ifade eden Ebru “Her şeyde bir hayır vardır. Stilist olarak çalışmam yaratıcı yönümü geliştirdi. Sahnede kendi giyim tarzımı yaratırken müziğimde bir stil sahibi oldum” dedi.

Aranjörlüğünü usta müzik adamı Volkan Sönmez’in üstlendiği “Gele Gide” isimli şarkısıyla Ebru, müzik dünyasında kendi stiliyle yolculuğa çıktı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv