Gülgökçe Korkmaz'dan En Dişi Stand-Up

Gülgökçe Korkmaz geçtiğimiz kendi kaleme alıp sahneye koyduğu tek kişilik gösterisi “Hiç Güleceğim Yoktu”yu yeni haliyle yeniden sahnelemeye başladı.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 18:45
Gülgökçe Korkmaz'dan En Dişi Stand-Up
HEM GÜZEL, HEM KOMİK…
“TÜRKİYE’DE KADIN OLMANIN” EN KOMİK YORUMU


GÜLGÖKÇE KORKMAZ’DAN; “EN DİŞİ STAND-UP”

Erkeklerin hakimiyetindeki tek kişilik gösteri dünyasında hem güzel hem de yetenekli bir isim kendini gösteriyor.

HAVADİS TÜRK - Gülgökçe Korkmaz geçtiğimiz kendi kaleme alıp sahneye koyduğu tek kişilik gösterisi “Hiç Güleceğim Yoktu”yu yeni haliyle yeniden sahnelemeye başladı.

Ekranlarda oyuncu olarak boy gösteren, tiyatro eğitim veren Gülgökçe Korkmaz, büyük bir cesaret örneği göstererek kaleme aldığı gösterisinde “Türkiye’de güzel kadın olmak”, “Kadınlara dair sosyal tespitler”, “Sanat camiasının kadınları” başlıklarını kendine has tarzı ve sempatisiyle sahneliyor.

Kendini en rahat hissettiği yerin sahne olduğunu söyleyen Gülgökçe Korkmaz, gösterisini “En dişi stand-up” olarak tanımlıyor.

Yazmayı çok sevdiğini dizi ve film hikayeleri yazdığını dile getiren Gülgökçe Korkmaz, stand-up komedisinin metinlerini de kendi kaleme aldı.

Beğeni kazanan ilk gösterisini gelen eleştirilerle geliştirdiğini söyleyen Gülgökçe Korkmaz, 9 Mayıs’tan itibaren Çolpan İlhan Sahnesi’nde “Hiç Güleceğim Yoktu” oyunuyla seyircilerini selamlıyor olacak

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv