Kahramanmaraşlıları Şevket Gürlek Coşturdu!

İstanbul Esenyurt'ta kurulan Maraş Yurt Derneği lansman galasında sahne alan Kahramanmaraş Afşinli halk müziği sanatçısı Şevket Gürlek 1 saati aşkın sahne de kaldı. Sevilen sanatçı repertuarına Kahramanmaraş yöresinin en beğenilen türkülerini alarak hemşehrilerine sürpriz yaptı.

24 Ekim 2017 Salı 23:50
Kahramanmaraşlıları Şevket Gürlek Coşturdu!
Sanatçı Şevket Gürlek, Kahramanmaraşlıları Coşturdu!

Gala TV de Pazar Akşamları Ozan Tecirli ile birlikte program hzırlayıp sunan, türküleriyle ekran başındakilere türkü dolu gece yaşatan sanatçı Şevket Gürlek hemşehri dernek ve vakıflarının programlarında da sahne alıyor.Her hafta sonu İstanbul'da elit türkü evlerinde sahne de alan Gürlek, geçtiğimiz Pazar günü Kahramanmaraşlı hemşehrileriyle dernek gala'sında buluştu.

İstanbul'un en kalabalık ilçesi Esenyurt'ta yeni kurulan ve tüm Kahramanmaraşlıları yemekli programında bir araya getirerek kaynaştıran Maraş Yurt Derneğimizin Gala'sında şehrimizin yetiştirdiği Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçılarından Şevket Gürlek sahne aldı.

İstanbul Esenyurt'ta kurulan Maraş Yurt Derneği lansman galasında sahne alan Kahramanmaraş Afşinli halk müziği sanatçısı Şevket Gürlek bir saati aşkın sahne de kaldı.

Sevilen sanatçı repertuarına Kahramanmaraş yöresinin en beğenilen türkülerini alarak hemşehrilerine sürpriz yaptı. Gala'ya gelen 2000'i aşkın Kahramanmaraşlı sanatçı Şevket Gürlek duygu dolu anlar yaşadı.

Kahramanmaraş'ın sosyal medya kanalı 46 tv genel koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı'nın mikrofonuna duygularını aktaran sanatçı Şevket Gürlek; bugün burada sadece salonda olanlar değil tüm Kahramanmaraş burada neden diyorum çünkü burada bulunan her birey memlekette bir aileyi temsil ediyor.Sizlerin aracılığıyla başta Maraş Yurt Derneği yönetimimize ve Andırınlılar Dernek Başkanım değerli üstadım Hamdi Çam'a ve gönlü Kahramanmaraş için atan herkese yürek dolusu sevgilerimi sunuyor,teşekkür ediyorum, dedi.

Gala'nın sonunda Kahramanmaraş'ın sevilen ünlü ses sanatçısı Cemile Sönmez sahne aldı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv