Latif Demirci imza koleksiyonunda

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının çalışmalarına yer verdiği özel koleksiyonu ‘İmza’yı yeni ürünlerle genişletiyor.

09 Mart 2013 Cumartesi 08:29
Latif Demirci imza koleksiyonunda

 Koleksiyonda, özgün tasarım ve çizimleri yer alan Alev Ebuzziya, Aydın Boysan, Behiç Ak ve Selçuk Demirel gibi sanatçılar arasına ünlü karikatürist Latif Demirci de katıldı. Üzerinde Latif Demirci’nin çeşitli vinyetlerinin yer aldığı çay takımından rakı ve su bardağına, kavanozdan kupaya kadar birbirinden güzel ürünler tüketicinin beğenisine sunuldu.

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları’nın, ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan “İmza Koleksiyonu”nu, yeni sanatçıların katılımı ve yeni ürün tasarımlarıyla zenginleşmeye devam ediyor.

İlk olarak 4 yıl önce oluşturulan; bugüne kadar Alev Ebuzziya, Aydın Boysan, Behiç Ak ve Selçuk Demirel gibi dünyaca ünlü sanatçıların özgün çizim ve tasarımlarını taşıyan ürünleri tüketiciye ulaştıran “İmza Koleksiyon”u, bu kez ünlü karikatürist Latif Demirci’nin çizgileriyle şekillenen tasarımlar sunuyor. Latif Demirci’nin birbirinden keyifli çizgi karakterleri, rakı kadehi, su bardağı, çay takımı gibi çeşitli ürünleri mizahla buluşturuyor.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş. hakkında;
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam’ın iştirakleri arasında yer alan Paşabahçe Cam ve Sanayii Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında dünyanın en büyük üç üreticisinden biridir. Özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, Paşabahçe Cam ve Sanayii Ticaret A.Ş.’nin zincir ihtisas mağazacılığı iş alanını oluşturmaktadır.
56 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında farklı kesimden tüketiciye birbirinden zengin ve modern seçenekler sunan Paşabahçe Mağazaları A.Ş., bugün 10 ilde 37 mağaza ile hizmet vermektedir.
‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de tüketicisinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, modern sofraların ihtiyaçlarına hitap etmenin yanı sıra ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile kültür mirasımızı oluşturan değerleri de yaşatmaktadır.


STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv