‘MEZARCI’ FİLMİNİN İKİNCİ KLİBİ YAYINLANDI!

‘MEZARCI’ FİLMİNİN İKİNCİ KLİBİ YAYINLANDI!

Başrollerinde Emre Altuğ ve Nilay Erdönmez'in yer aldığı "Mezarcı" filminin müziklerinden "Sen Benden Gittin Gideli" parçasına da klip çekildi. Usta sanatçı Erkan Oğur'un seslendirdiği "Sen Benden Gittin Gideli", filmin kliplenen ikinci şarkısı oldu. Filmin ilk klibi ise "Seyyah" isimli şarkıya çekilmişti...

03 Temmuz 2017 Pazartesi 16:23
‘MEZARCI’ FİLMİNİN İKİNCİ KLİBİ YAYINLANDI!
MEZARCI FİLMİNDEN İKİNCİ KLİP GELDİ!

Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun üstlendiği Mezarcı filminin müzikleri kliple taçlanmaya devam ediyor…

HAVADİSTÜRK - 1
1 Ağustos’ta vizyona girecek olan “Mezarcı” filminin soundtrack’lerinden bir tanesi olan “Sen Benden Gittin Gideli” isimli şarkıya da klip çekildi. Usta sanatçı Erkan Oğur’un seslendirdiği şarkının söz ve müziği ise Mazlum Çimen’e ait. Filmin ilk klibi ise “Seyyah” isimli şarkıya çekilmişti.

Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun üstlendiği Mezarcı’nın başrollerinde ise Emre Altuğ, Nilay Erdönmez, Turan Özdemir, Orhan Aydın ve Mustafa Uzunyılmaz yer alıyor.

Usta yazar Osman Şahin’in unutulmaz öyküsünden uyarlanan Mezarcı’nın konusu ise şöyle:

Yeni bir hayat kurmak umuduyla işçi olarak gurbete gittiği Almanya'da mezarcılık konusunda ustalaşan Ejder, babasının ölümü üzerine memleketi Dalaman Şerefler Köyü'ne döner. Ejder'in köyündeki yerli ve yabancıların oluşturduğu milyon dolarlık yaşam alanları, Ejder'in mezarcılık konusundaki birikimlerine yeni ufuklar açar.

Milyon dolarlık evlerde oturan bu insanları, öldükten sonra köy mezarlığına defnetmek fikrine karşı çıkan Ejder, ''Aslan yattığı yerden bellidir'' felsefesi ile yola çıkarak, ölecek her varlıklı insana ölümsüzlüğü simgeleyen zeytin ağaçları altında sonsuz bir yaşam vaat eder.

Kişiye özel mezar tasarımları ile cennete giden bu yolda müşterilerine eşlik eden Ejder ve şirketi ''Yatay mezarcılık, öldükten sonra bile yanınızda olacak'' sloganı ile işler yolunda giderken, kasabaya sonradan yerleşen Bektaş'ın travmatik hikayesi ile yüzleşir. 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv