Modanın Her Tonu Pera Palace Hotel'de!

Elif Cığızoğlu, Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez ile Modanın Her Tonu Pera Palace Hotel, Jumeirah’da.

25 Mart 2013 Pazartesi 14:24
Modanın Her Tonu Pera Palace Hotel'de!
STS A - Pera Palace Hotel, Jumeirah’da moda dünyasının son dönemdeki en başarılı ve popüler isimleri; tasarımcı Elif Cığızoğlu ve stil danışmanı Deniz Marşan ile Başak Dizer Fransez 10 Nisan Çarşamba günü 16.00 – 17.00’da Kubbeli Salon’da bir araya geliyor. Son moda trendlerinden, sezonun gözde renklerine kadar modaya dair her şeyin konuşulacağı bu önemli günde modaya renk katılacak.

Kendine özgü çizgileriyle tanıdığımız Elif Cığızoğlu, aileden miras kalan sanatçı ruhunu yaratıcılığıyla birleştirerek; tasarımlarını oluşturma sürecine değinecek. ‘Kuzey Güney’, ‘Aşk-ı Memnu’ gibi birbirinden ünlü dizilerin stil danışmanlığını yapan Deniz Marşan ile Başak Dizer Fransez ise; moda; ‘kendi karakterini ve stilini ortaya çıkarmaktır’ düşüncesinden hareketle herkesi kendi tarzını yaratmaya davet edecek. Pera Palace

Hotel, Jumeirah’ın muhteşem atmosferinde haftanın her günü 15.00 – 18.00’da 59 TL’ye gerçekleşen geleneksel çay saatlerine 10 Nisan Çarşamba günü konuk olacak; Elif Cığızoğlu, Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez ile modanın her tonuna dair söyleşi için rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 212 377 40 00 Suzan Toma.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv