Müslüm Gürses sahnede anıldı.

‘Tiyatro Yok ki’ ekibinin geçtiğimiz günlerde Akatlar Kültür Merkezinde oynadığı Aşk ı Mecnun oyunun da merhum Müslüm Gürses sahnede anıldı.

10 Mart 2013 Pazar 18:39
Müslüm Gürses sahnede anıldı.
Ekran Kuşu’nun haberine göre oyunun sonun da ki, jenerik müziğin de Müslüm Gürses in seslendirdiği ‘’Sensiz Olmaz ‘’ şarkısıyla birlikte ‘‘Neden erkenden bizi bırakıp gittin’’ diyen oyuncular, izleyicilerin beğenisini topladı ve ayakta alkış aldı.

Bazı izleyiciler gözyaşlarını tutamadı. Başrollerini Oyuncu Elif Tayhan, Kerem Baydar ve İbrahim Gayberi’ nin paylaştığı, Nil Ateş ve Ayşegül Akbıyık’ın oynadığı Aşk-ı Mecnun oyununun müzik direktörlüğünü Tolga Karatepe yaptı.

İzleyiciler arasında şuanda birçok Türk dizisini yayınlayan ve birçok Türk oyuncuyu Ortadoğu da tanıtan Arap dünyasının en büyük kanallarından MBC televizyonunun üst düzey yetkilileri de vardı. Gayberi ‘‘Türkiye’de Modellik Yapmayacağım!” 2011 yılında Best Model Dünya ikincisi olan İbrahim Gayberi, Türkiye’yi yurt dışında model olarak gerektiği kadar temsil ettiğini belirtti. Bir modelin ulaşamayacağı başarılara imza attığını söyleyen. Gayberi “Birçok ülkede moda haftalarında defilelere çıktım. Halen yurtdışında yüzü olduğum markalar var. Modellik mesleğinin Türkiye de basite indirgendiğini, bir meslek olarak görülmediğini düşünüyorum. Bu işi yurtdışında devam ettirip, Türkiye de oyunculuk alanında ilerlemeyi düşünüyorum. Bunun için işe mutfağından yani tiyatrodan başladım. Şuanda tiyatro oynadığımı duyan birçok dizi ve film yapımcısı yeni projeleri ile alakalı senaryoları sunuyorlar. Kalıcı projelerde çizgimi bozmadan yer almak istiyorum.” dedi

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv