Müzikseverlere çılgın bir ÖDÜL’ümüz var!

ÖDÜL, tıpkı Türk filmlerindeki gibi birgün sahnede Funk Alaturka adlı grubuyla şarkı söylerken keşfedilmesinin ardından kendisi ile aynı adı taşıyan ilk maxi single albümü “ÖDÜL” ile 2013 yılının iddialı isimlerinden biri olmaya aday.

18 Mart 2013 Pazartesi 17:12
Müzikseverlere çılgın bir ÖDÜL’ümüz var!
Haber Merkezi - Poll Production etiketiyle piyasaya çıkan albüm pop, caz, funk ve alaturka ezgilerle Ödül’ün kendine özgü tarzını ortaya koyuyor. Solist olarak birlikte sahne aldığı Funk Alaturka ile funk, pop, disco, rock şarkılarla alaturka şarkıları sentezleyerek yarattığı tarzını kendi şarkılarında da hissetmek mümkün.

Renkli İşler stüdyosunda mix ve kayıtları yapılan albümde müzik prodüktörlüğünü usta isim Göksun Çavdar üstlenirken, mastering Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. Söz ve bestelerin tamamının kendine ait olduğu albümde beş şarkı ve bir remix yer alıyor. “ÇOK ERKEN” isimli şarkının chill out tarzındaki remixi Okay Barış tarafından yapıldı. Albümün çıkış şarkısı olan “ADA” enerjisiyle dinleyenleri coştururken, “BUNU SEN İSTEDİN” yeniden umudu bulmak gerektiğini fısıldıyor. “ÇOK ERKEN” hüzünle uzaklara sürüklerken “HOŞÇAKAL” kırık kalpleri aşkla yapıştırıyor. ”MADAM” ise ÖDÜL’ün “Adam mısın yoksa madam mı?” sözleriyle dikkat çekiyor.

Albümün ilk klibi, “Gel gel gel gel Ada’ya…” sözleriyle dinleyenleri sıcak iklimlere alıp götüren “ADA” isimli şarkıya çekildi.

Berkay Akbudak yönetmenliğinde çekilen klipte mekan olarak Jolly Joker İstanbul ve Şile Sahilleri kullanıldı. Görsel sanat yönetmenliği ve grafik tasarımı Enes Erkan tarafından yapılan albümde yer alan fotoğraflar Aslı Dayıoğlu tarafından çekildi.

Ödül, 28 Mart 2013 Perşembe saat:21:00’da İstanbul Jolly Joker'de yapılacak olan albüm lansman konserinde albüm şarkılarının yanısıra Funk Alaturka ile birlikte birbirinden eğlenceli cover şarkıları da seslendirecek.

ALBÜMDE YER ALAN ESERLER : 1. ADA, 2. BUNU SEN İSTEDİN, 3. ÇOK ERKEN, 4. HOŞÇA KAL, 5. MADAM, 6. ÇOK ERKEN ( OKAY BARIŞ REMIX)

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv