Neslihan Aka,Baba katili’de oldu!

Neslihan Aka, en son çektiği TV filmi ile daha önceki başarılarının üzerine çıkarak yoluna devam ediyor.

28 Şubat 2013 Perşembe 14:57
 Neslihan Aka,Baba katili’de oldu!
BAŞARILI OYUNCU BABA KATİLİDE OLDU

Son dönem adından övgü ile bahsettirmeyi başaran ve oyunculuk kabiliyeti ile aradan sıyrılma çabasındaki Neslihan Aka, en son çektiği TV filmi ile daha önceki başarılarının üzerine çıkarak yoluna devam ediyor.

Fransız formatlı ve gerçek hikâyelerden yola çıkarak senaryosu yazılan “Hayatın Kıyısında” isimli yapımın ilk bölümünde Neslihan Aka ve usta oyuncu Erol Alpsoykan oynadı. Yönetmenliğini Turgut Bosut’ un yaptığı “Hayatın Kıyısında” isimli yapımda, Erol Soykan gibi 55 yılını tiyatroya vermiş 37 yıldır kameraların önünde olan bir usta ile karşılıklı oynamanın kendisine mutluluk verdiğini söyleyen Neslihan Aka, “En büyük tecrübe büyük oyuncuların karşısında ediniliyor.” dedi.

Yaşlı babası genç bakıcısına aşık olan ve mirasını sevgilisine bırakma kararı alan adamın çocuklarıyla olan çatışmasının ve sonunda kızı tarafından öldürülmesinin anlatıldığı gerilim dolu TV filmi izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Baba katilini canlandıran Neslihan Aka, “Filmdeki babamı, başına şamdanla vurarak öldürdüm.

Oynadığım en zorlu sahneydi en ufak bir el kaymasında Erol beye zarar verebilirdim çok korktum” dedi. “Canlandırdığım karakterler neticesinde devamlı başka karakterlere bürünüyorum ama baba aşığı olan biri olarak filmde de olsa ona kıymak fikri beni kısa bir sürede olsa etkiledi” dedi.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv