Nükhet Duru'dan Muhteşem Konser

Türkiye'de Pop Müziğin "dört yapraklı yoncası" denilince akla gelen isimlerinden biri olan Nükhet Duru, hem 40 yıldır sevilen ve dinlenilen klasikleşmiş şarkılarının, hem de 60'lı yıllardan bu yana Türk Pop'unun unutulmayan şarkılarının yer aldığı bir repertuvarla Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dinleyicilerinin karşısına çıktı.

24 Ocak 2017 Salı 01:21
Nükhet Duru'dan Muhteşem Konser
NÜKHET DURU CRR SAHNESİNDEYDİ

​Türkiye'de Pop Müziğin "dört yapraklı yoncası" denilince akla gelen isimlerinden biri olan Nükhet Duru, hem 40 yıldır sevilen ve dinlenilen klasikleşmiş şarkılarının, hem de 60'lı yıllardan bu yana Türk Pop'unun unutulmayan şarkılarının yer aldığı bir repertuvarla Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dinleyicilerinin karşısına çıktı.

Doyumsuz repertuvarını, akustik orkestrasıyla seslendiren Nükhet Duru, tam 3 saat sahnede kaldı ve salonu dolduranların yoğun alkışları nedeniyle konserini tamamlayamayıp, 3 kez bis yapmak zorunda kaldı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı 2 kıyafet giyen Nükhet Duru, Karl Lagerfeld imzalı takılarıyla da göz doldurdu.

Cemal Reşit Rey'i hıncahınç dolduran ve biletleri günler öncesinden tükenen konserinde izleyicilerine "Sanatın birleştirici bir yanı var. Evlerinizden çıkıp buralara geldiğiniz için şükran doluyum sizlere" diyen Nükhet Duru'yu Burcu Güneş ve İBB Kültür Daire Başkanı Abdurrahman Şen'de izledi.

HAVADİSTÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv