Optimum'dan Gülümseten Kareler

Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri, Fotopya ile birlikte, Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne destek vermek amacıyla bu yıl ilk kez, “Gülümseten Kareler” isimli bir ulusal fotoğraf yarışması düzenliyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan Optimum Outlet’lerde gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılan eserlerin sergisi süresince yapılacak satışlarından elde edilecek gelir ise, Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne bağışlanacak.

25 Mart 2013 Pazartesi 11:06
Optimum'dan Gülümseten Kareler
STS A - “Gülümseten Kareler” isimli fotoğraf yarışması üç farklı yaş grubuna yönelik düzenlenecek: “18 yaş üstü”, “9-12 sınıf öğrencileri” ve “5-8 sınıf öğrencileri”. Yarışacak eserler, izleyenlerde tebessüm yaratan neşe kaynağı fotoğraf karelerinden oluşacak. Yarışma sonucunda dereceye girecekleri ise Media Markt’tan birbirinden değerli hediye çekleri bekliyor. “Gülümseten Kareler” yarışmasıyla insanları hayatın zorluklarından biraz da olsa kurtarırken, yaşamda güzelliklerle dolu çok fazla şey olduğunu da hatırlatmayı amaçlayan Optimum Outlet, ziyaretçilerine mutluluk ve neşe yaratmada ilham vermeyi amaçlıyor. Ulusal çapta düzenlenecek olan “Gülümseten Kareler” yarışmasına katılım ücretsiz olacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler eserlerini, www.fotopya.com.tr adresine, 31 Mayıs 2013 tarihine kadar gönderilebilecek. Çocuk ve gençlerin diledikleri sayıdaki eserle katılabilecekleri yarışmanın sonuçları, seçici kurulun değerlendirmesinin ardından, 17 Mayıs 2013 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın seçici kurulunu oluşturan isimler arasında; Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek ILICAK, Yaratıcı Çocuklar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Didem ÇAPA, Yaratıcı Çocuklar Derneği Fotoğraf Komisyonu Başkanı Selahattin KUSEYRİ, Yaratıcı Çocuklar Derneği Fotoğraf Komisyonu Bşk. Yrd. Tuncay BULUZ, Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri Ercan ARSLAN, Marmara Üniversitesi - GSF Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Emre İKİZLER, Mimar Sinan Üniversitesi - GSF Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi Nadir EDE, Okan Üniversitesi - GSF Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İzzet KERİBAR ve Fotopya Fotoğraf Sanatı Portalı Genel Koordinatörü Akın MISIRLIOĞLU yer alıyor. Dereceye giren fotoğraflar ve sahipleri, Fotopya-Mag, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, Yaratıcı Çocuklar Derneği, Optimum Outlet, Facebook ve Twitter sayfaları üzerinden duyurulacak. Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katmaya devam edecek.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv