Şebnem Arcan, stand up yapacak!

Uzun süre oyunculuk ve sahne çalışmalarını birlikte yürüten Şebnem Arcan, “Şimdi çok sevdiğim iki işimi birden sahneme taşıyacağım ve müzikli stand up yapacağım” dedi.

21 Mart 2013 Perşembe 23:43
Şebnem Arcan, stand up yapacak!
STS A - Usta oyuncu Atilla Arcan’ın kendisi gibi oyunculuk yapan kızı Şebnem Arcan, yeni bir yol çizerek 3 şarkılık single çalışması ile beğeni topluyor.

İlk klip şarkısı “Sadakatin Yetmez” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Şebnem Arcan, emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Bir yıllık kariyer planlaması yaptığını belirten Şebnem Arcan “Her işimi önceden tasarlarım, sırasıyla yapacaklarımı da hayata geçiririm” dedi. Uzun süre oyunculuk ve sahne çalışmalarını birlikte yürüten Şebnem Arcan, “Şimdi çok sevdiğim iki işimi birden sahneme taşıyacağım ve müzikli stand up yapacağım” dedi. Herkes üzerinde çalıştığı projeyi sır yapıp saklarken Şebnem Arcan yapacağı çalışmayı herkesle paylaşmasının sebebini “Benim projemi yapacak kadar yetenekli ve kendine güvenen varsa buyursun yapsın, sahnelere farklı bir eğlence anlayışı getireceğim” dedi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv