Sen Anlat Aslı Şahin'i Karadeniz, Şarkılarında

Karadeniz müziğinin sevilen Aslı Şahin yazın festivallerde, kışları salon konserlerinde ve televizyon kanallarında şarkılarıyla gönül inşa ediyor. Karadeniz'in taçsız kraliçesi konuk olduğu her bir televizyon kanalının santralini kilitleniyor...

16 Şubat 2018 Cuma 03:57
Sen Anlat Aslı Şahin'i Karadeniz, Şarkılarında
Hey Gidi Karadeniz Aslı Şahin'i
Şarkılarında Sen Anlat!


Karadeniz müziğinin sevilen Aslı Şahin yazın festivallerde, kışları salon konserlerinde ve televizyon kanallarında şarkılarıyla gönül inşa ediyor. Karadeniz'in taçsız kraliçesi konuk olduğu her bir televizyon kanalının santralini kilitleniyor.

Karadeniz halk müziğinin sevilen sanatçısı Aslı Şahin yoğun geçen yaz konserleri sonrası kışa doğru salon konserleri ve özel gecelerde sahne almaya başladı.

Özel bir televizyon kanalında "Aslı Şahin Show" adlı program hazırlayıp da sunan sanatçı konserlerinden arta kalan zamanlarda ise kıramadığı dostlarının televizyon programlarına konuk oluyor. Sanatçı hangi kanala konuk gidecek olsa o an kanalların sms ve telefon hatları kilitleniyor.

Sevilen sanatçı Aslı Şahin, sosyal medya fun clup sayfası üzerinden konuk olduğu sahne ve tv programlarını eş zamanlı olarak canlı yayınlıyor. Sanatçının fun clup sosyal medyası üzerinden gerçekleştirdiği yayınlar anlık 150-200 kişi tarafından takip ediliyor.Saatler sonrası her biri yayını 100 Binler tarafından izleniyor.

Dün akşam Mavi Karadeniz televizyonu "Cemal Kaya Show" adlı programa konuktu. Programın sunucusu bu akşam konuğumuz "Aslı Şahin" ile 3-4 saat yayın yapsak yine vakit yetmeyecek.Capcanlı enerjik sinerji dolu bir star,taçsız bir Karadeniz kraliçesi o dedi.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv