Yıldız Asyalı: İlk Defa Kötü Oldum

Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Yıldız Asyalı 'Bugüne kadar hep ailenin cici kızıydım, Elif dizisinde böyle bir rol beni heyecanlandırdı ve sevindirdi. Oyunculukta farklı karakterler oynamak her oyuncunun arzusudur, tanındığım karakterin dışında bir rolle kabullenip taktir görmekte benim kendime güvenimi zirveye çıkardı' dedi.

23 Şubat 2018 Cuma 01:36
Yıldız Asyalı: İlk Defa Kötü Oldum
İLK KEZ KÖTÜ OLDUM

Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Yıldız Asyalı, canlandırdığı Rana karakteriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Elif isimli günlük dizi filmde Rana karakteriyle ilk kez bir kötüye hayat verdiğini ifade ederken bu rolü oynamaktan da haz aldığını dile getirdi. Bir metresi canlandıran ve çeşitli entrikalarla arzularına ulaşmaya çalışan Rana karakteriyle Yıldız Asyalı, bu güne kadar izleyici karşısında oynadığı roller dışında farklı biri olarak çıkması da yadırganmadı.

Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Yıldız Asyalı “Bugüne kadar hep ailenin cici kızıydım, Elif dizisinde böyle bir rol beni heyecanlandırdı ve sevindirdi. Oyunculukta farklı karakterler oynamak her oyuncunun arzusudur, tanındığım karakterin dışında bir rolle kabullenip taktir görmekte benim kendime güvenimi zirveye çıkardı” dedi.

Konservatuar mezunu olan olan başarılı oyuncu artık kemanına da önem vereceğini ve müzik dünyasına da yeni çalışmalarla döneceğini ifade ederken oyunculuk ve müziği birlikte devam ettireceğini vurguladı.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv