YILDIZ TİLBE’DEN ÖZGÜ'YE BÜYÜK JEST

'Ummadığın Anda'yı okurken Yıldız Tilbe genç şarkıcının parçayı bitirmesini beklemeden 'Bu kızdan şarkı için 1 TL bile almayacaksınız benim şarkım sana hediyedir kızım' sözlerinin ardından Özgü’ye şarkısını hediye ediyor.

26 Nisan 2018 Perşembe 12:33
YILDIZ TİLBE’DEN ÖZGÜ'YE BÜYÜK JEST
ÖZGÜ ‘’UMMADIĞIN ANDA’’ İLE MÜZİK LİSTELERİNDE

YILDIZ TİLBE’DEN BÜYÜK JEST
Daha önce Sezen Aksu’nun ‘’Perişanım Şimdi’’ şarkısı ile müzik piyasasına adım atan yetenekli şarkıcı Özgü bu kez dillere pelesenk olan bir Yıldız Tilbe şarkısı olan ‘’Ummadığın Anda’’ ile müzik listelerine tekrardan başarılı bir giriş yaptı.

Seyhan Müzik ve Özgü Müzik etiketli yeni single çalışması ile büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı ‘’Ummadığın Anda’’nın düzenlemesini başarılı aranjör Genco Arı üstlenirken klip yönetmenliğini ise Efe Burak Baydar üstlendi.

‘’ŞARKIM SANA HEDİYEDİR’’
Şarkıyı Yıldız Tilbe’den almak için usta sanatçının yanına giden Özgü, Tilbe’nin kendisine hemen şarkıyı vermediğini ilk başta şarkıyı kendisinden dinlemek istediğini söylüyor. ‘’Ummadığın Anda’’yı okurken Yıldız Tilbe genç şarkıcının parçayı bitirmesini beklemeden ‘’Bu kızdan şarkı için 1 TL bile almayacaksınız benim şarkım sana hediyedir kızım’’ sözlerinin ardından Özgü’ye şarkısını hediye ediyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv