İki Şehir Bir Vekil: Zeliha Deniz Olcar

Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem İstanbul ikinci bölge milletvekili adayı Zeliha Deniz Olcar, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğmuş ve büyümüş olsa da aslen Kahramanmaraş Andırınlı Yörük bir ailenin kızıdır. Babasının doğup büyüdüğü köyün yarısı Andırın ilçesine diğer yarısı Kadirli ilçesine bağlı olduğunda dolayı Hem Osmaniye’nin hem Kahramanmaraş’ın TBMM de vekili olacak.

08 Haziran 2018 Cuma 12:06
İki Şehir Bir Vekil: Zeliha Deniz Olcar
Kahramanmaraşlı ve Osmaniyeli Milletvekili!

Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem İstanbul ikinci bölge milletvekili adayı Zeliha Deniz Olcar, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğmuş ve büyümüş olsa da aslen Kahramanmaraş Andırınlı Yörük bir ailenin kızıdır.

İki Şehir Bir Vekil: Zeliha Deniz Olcar
Babasının doğup büyüdüğü köyün yarısı Andırın ilçesine diğer yarısı Kadirli ilçesine bağlı olduğunda dolayı Hem Osmaniye’nin hem Kahramanmaraş’ın TBMM de vekili olacak.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve 27.dönem milletvekili seçimleri dolayısıyla aday gösterildiği İstanbul 2.Bölge de yoğun bir çalışma içerisinde olan MHP milletvekili adayı Zeliha Deniz Olcar, seçilme yaşının 18’e indirilmesiyle genç milletvekili kontenjanından aday gösterildi.

Siyasi ve iş dünyasının geleceği parlak yıldızlarından birisi olarak ilgi odağında bir isim. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve seçmenleri ile doğrudan iletişim kuran milletvekili adayı Zeliha Deniz Olcar’a instagram.com/olcarzdeniz doğrudan ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş 46 tv yayın koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı’ya konuşan MHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Zeliha Deniz Olcar; Biz sıkılmadık el bırakmamak için çok uzun saatler çalışıyoruz. Yurttaşlarımızdan herkesi dinleyebilmek kendimizi ifade edebilmek için çok uğraşıyoruz. Sosyal medyayı seçim bölgemizde yaşayan yurttaşlarımıza ulaşabilmek adına aktif kullanıyoruz.

Paylaştığımız fotoğraflarda derdimiz show değil, bizler çalışıyoruz, gayret bizden takdir Allah’tan iyi niyetli kalın, sevgilerle dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv