Liderlerden Teröre Karşı Ortak Açıklama!

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım, MHP lideri Devlet Bahçeli ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ortak basın açıklaması yaptı.

14 Aralık 2016 Çarşamba 14:51
Liderlerden Teröre Karşı Ortak Açıklama!
Ülkemizin Terörle Mücadele Faaliyeti Bir Beka Sorunudur

Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, ülkemizde son dönemde meydana gelen terör saldırılarını görüşmek üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi.

Liderler görüşme sonrası ortak basın toplantısı düzenledi...

İşte o konuşmadan satır başları

Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım: Ülkemizin terörle mücadele faaliyeti bir beka sorunudur. Burada içeride ve dışarıda kim ne söylerse söylesin, bizim için anlamı yoktur. Bu çerçevede geniş kapsamlı değerlendirmeler yaptık. Yapılan çalışmaları sayın genel başkanlarla paylaştık, kendilerinin düşüncelirini dinledik, önerilerini not aldık. Gayet verimli bir toplantı oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Sayın Başbakan yaşanan terör olayları ile ilglili bizi bilgilendirdi. teröre karşı hep beraber mücadele etmemiz gerektiği konusunda bir uzlaşmamız oldu. Terör bir insanlık suçudur. Kendilerine bu konuda önerilerimiz aktardık. Terör olayları bir an önce bitirilmeli. terörle mücadele için kim ön ayak oluyorsa biz de kendilerine destek veririz.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Başbakanımızın çağrısı üzerine terörle mücadeleyi değerlendirdiğimiz toplantı milletin beklentilerini karşılayacak bir olgunluk içinde gerçekleşti.  

[başbakanlık]

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv