Sancaktepe Gönüllüsüyüz

Kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği onlarca proje ile İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi olma özelliğini devam ettiren Sancaktepe Belediyesi, halkının temel ihtiyaçlarını ucuza temin edebilmeleri için yepyeni bir proje gerçekleştirdi. Proje kapsamında Sancaktepe genelindeki anlaşmalı avm, gıda, giyim ve temizlik firmaları sadece Sancaktepelilere özel indirimli satış yapacak.

11 Mart 2013 Pazartesi 09:27
Sancaktepe Gönüllüsüyüz

Sosyal belediyeciliğin gereği olarak gece-gündüz, zaman-mekan gözetmeksizin Sancaktepe halkının ihtiyacı olduğu her an yanında olan Sancaktepe Belediyesi, yepyeni bir proje ile tüm Sancaktepelilerin yüzünü güldürdü.

Temel ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken halka yönelik hazırlanan proje kapsamında anlaşmalı avm, gıda, giyim ve temizlik firmaları sadece Sancaktepelilere özel indirimli satış yapacak.

“SANCAKTEPE GÖNÜLLÜSÜYÜZ YÜZDE 100 SANCAKTEPELİYİZ”

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Bugüne kadar Sancaktepe’de; dertlere derman olan sağlık projeleri, kent yaşamını canlandıran kültür ve sanat merkezleri, geleceğe ışık tutan bilgi merkezleri, spor başkentine yakışan sportif tesisler ve kente nefes aldıran çevre yatırımları gibi onlarca proje gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.

Yeni projemizde “Sancaktepe Gönüllüsüyüz %100 Sancaktepeliyiz “ sloganımızla yola çıktık. Temel ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken vatandaşlarımıza yönelik hazırlanan proje kapsamında Sancaktepe genelindeki anlaşmalı alışveriş merkezleri, gıda firmaları ve marketlerin belirleyeceği günlerde giyim, temel gıda maddeleri ve temizlik maddeleri gibi ürünlerde belirli oranlarda inidirm yapılacak.

Anlaşmalı avm, gıda, giyim ve temizlik firmaları sadece Sancaktepelilere özel indirimli satış yapacak. Halkımız evlerine ulaştırılan insertlerle indirim günleri ve oranları ile ilgili tüm bilgiye ulaşabilecek” açıklamasında bulundu.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv