Asya Nur Taş,Türkiye Şampiyonu

Türkiye’nin liderlerini yetiştirmeyi hedef edinen TEV (Türk Eğitim Vakfı)’in desteklediği ve TEV İzmir Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu’nda kalarak öğrenim hayatına devam eden Milli Takım Sporcusu Asya Nur Taş, 16-17 Mart 2013 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilen Ritmik Jimnastik Türkiye Şampiyonası’nı birincilikle tamamlayarak TEV’in gurur tablosuna adını yazdırdı.

19 Mart 2013 Salı 10:31
Asya Nur Taş,Türkiye Şampiyonu
Haber Merkezi - Ritmik Jimnastik Türkiye Şampiyonası 2012’yi birincilikle tamamlayan Asya Nur Taş, 2013 Ritmik Jimnastik Türkiye Şampiyonası’nda da birinciliği göğüsledi.

Amerika, İngiltere, Macaristan, Bulgaristan, Norveç, Belçika, Portekiz, Azerbaycan, Japonya gibi ülkelerde düzenlenen yarışmalardan derece ve madalyalarla dönen Asya Nur Taş, ayrıca Amerika ve İngiltere’de düzenlenen uluslararası yarışmalarda turnuvanın “en teknik” sporcusu seçilerek özel ödüle layık görüldü. Asya Nur Taş, 2013 yılı içerisinde 28. Avrupa Şampiyonası (Avusturya), Akdeniz Oyunları (Mersin/Türkiye) ve 32. Dünya Şampiyonası (Ukrayna) başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin birçoğunda gerçekleştirilecek olan uluslararası yarışmalarda da Türkiye’yi temsil edecek.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv