Taraftar Okuyor

Taraftar Okuyor Projesi, Cumartesi saat 18.30'da Beşiktaşİnönü Stadyumu'nda Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında oynan Beşiktaş–Kasımpaşa mücadelesi öncesinde gerçekleşiyor.

17 Mart 2013 Pazar 01:55
Taraftar Okuyor
Haber Merkezi - Gençlikve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü himayelerinde, Zambak Yayınları, Ufuk Okulları ve Beşiktaş TaraftarGrubu Çarşı işbirliği ile Kütüphaneler haftası etkinlikleri kapsamında Kitap Okuma Kültürünün taraftarkitlelerine duyurulması ve yaygınlaştırılması amaçlı Taraftar Okuyor Projesi Beşiktaş-Kasımpaşa Maçı öncesi gerçekleştiriliyor. ProtokoldeMaç öncesi düzenlenen törene Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Zambak Yayınları Müdürü Mehmet Karagöllü, UfukOkulları Genel Müdürü Gazi Karslı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. MuammerYıldız’a Taraftar Okuyor projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere hediyeedilmek üzere 5 bin kitap hediye çeki verdi.

Protokol tribününde bunlar yaşanırken Beşiktaş ve Kasımpaşa sporcuları kampanya ya ellerindeki kitaplarlasahaya çıkarak destek verirken tribünler ise Beşiktaş taraftar grubu çarşılideri Alen Markaryan öncülüğüne “ Çarşı Kitapla Büyüdü, Kitapla Yürüdü” “YüreğimizinTek Sponsorudur Kitap” “Hayatta En Çok Kitabı Sevdim” “ Kitap AklınSantroforudur” “Kitap okumaya Tarafız” “Tribün Kitap Oku” Kitap okuma konulu pankartlarla ve sosyal medyada #taraftarokuyor ile hashtag ile destek veridiler. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. MuammerYıldız; “MilliEğitim Müdürlüğü olarak İstanbul’da başlattığımız ve artık ülkemizin dört birköşesine ulaşan Yazarlar Okullarda Projesi başta olmak üzere okuma kültürününyaygınlaştırılması amacıyla hayata geçirdiğimiz çok sayıda projeyi destekleyenbir içeriğe sahip Taraftar Okuyor Projesi’ni oldukça anlamlı ve değerli buluyorum.

Bu güzel proje kapsamında taraftar vesporcularımız, ülkemiz için son derece önemli bir konuda örnek davranışsergiliyorlar. Bu bağlamda taraftar ve sporcularımıza, beş bin kitabınöğrencilerimize ulaşması için projeye destek sağlayan Zambak Yayınları’na , BeşiktaşÇarşı Grubuna, ve Ufuk Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyorum.” Dedi. ZambakYayınları Müdürü Mehmet Karagöllü ; Türkiye ‘de eğitim yayıncılığı alanındahizmet veren bir marka olarak Kurumsal Sosyal Sorumluklarımızı da bu alandagerçekleştirmekteyiz. Bu proje ile taraftar kitlelerinde okuma bilincine dikkatçekerken aynı zamanda 5 bin öğrencimize de kitap hediyesinde bulunuyoruz. dedi.

Karagöllü; Taraftar Okuyor projesiniGençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü himayelerinde farklı takımlarave taraftarlara da yayacaklarını dile getirdi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv