Trendyol Kadın Futbol Takımı Kurdu

Türkiye'nin ilk kadınlara özel futbol turnuvası Kızlar Sahada’da, Trendyol kadın futbol takımı sahaların tozunu atacak.

05 Mayıs 2017 Cuma 14:54
 Trendyol Kadın Futbol Takımı Kurdu
TRENDYOL “KIZLAR SAHADA” PROJESİ İLE AÇEV’E DESTEK
OLMAK İÇİN KADIN FUTBOL TAKIMINI KURDU!


Türkiye'nin ilk kadınlara özel futbol turnuvası Kızlar Sahada’da, Trendyol kadın futbol takımı sahaların tozunu atacak. AÇEV’e destek olmak amacıyla gerçekleşecek Turnuva’ya Trendyol hayatın her alanında kadınlara destek olarak kurduğu #senistersen platformu ile dahil olacak.

HAVADİS TÜRK - 2012 yılından bu yana 3.000’in üzerinde kadını futbol ile tanıştıran Kızlar Sahada projesi, bu yıl moda e-ticaret sektörü lideri Trendyol ekibinin oluşturduğu kadın futbol takımı ile renkleniyor.

Trendyol tarafından kadınları hayatın her alanında desteklemek amacıyla geliştirilen #senistersen platformu kapsamında destek verilen Kızlar Sahada Projesi; erkeklerle özdeşleştirilen futbolu eğlenceli hikayelerle birleştirerek kadınlara ilham vermeyi ve her yaştan 100 bin kadını sahaya çıkarmayı amaçlıyor.

Turnuvaya katılım gösteren firmaların Türkiye’nin önde gelen vakıflarından AÇEV’e bağış gerçekleştirdiği organizasyon, toplumda cinsiyet eşitliği konusunda bilinç yaratmanın yanısıra yapılan bağışlarla Anadolu’nun farklı yerlerinde yaşayan kız çocuklarını futbolla tanıştırıp, cinsiyet eşitliği hakkında bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

27 Nisan tarihinde kuraların tamamlanması ile başlayacak turnuva, futbolun en güzel yanı olan takım ruhunu kadınlar ile buluşturacak. Kızlar Sahada Turnuvası ile yarışmacılar hem kıyasıya rekabet edecek hem de doyasıya eğlenecek. Kazanan takımlara trendyol.com’dan verilecek hediye çekleri ise rekabeti kızıştıracak.

Üstelik rekabet sadece maç sırasında değil, organizasyon boyunca gerçekleşen yarışmalarda da devam edecek. En İyi Pankart, #iyifutbol Senesi Antrenör Özel Ödülü, Takım Ruhu ile En Çok İlham Veren Ekip Ödülü gibi yarışmalar da turnuvaya renk katan diğer etkinlikler arasında yerini alacak. Toplumsal cinsiyet eşitliğini ön plana çıkartan özel tezahüratlar, farkındalık yaratan pankartlar ve tam bir şenlik havası içerisinde geçecek olan turnavaya ünlü isimler de katılımları ile destek verecek.

trendyol.com HAKKINDA
2010 yılında kurulan Trendyol.com, modayı herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen lider moda e-ticaret sitesidir. Trendyol.com kadın ve erkek kullanıcılar için sunduğu geniş ürün yelpazesinde, yeni sezon ürünleri ve trendleri uygun fiyatlarla birleştirerek vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 1200 kişilik genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına ilk günkü heyecanıyla devam eden trendyol.com’un yatırımcıları arasında Facebook, Google, Amazon gibi büyük internet şirketlerine yatırım yapmış Tiger Global, Kleiner Perkins gibi yatırım fonları ve Avrupa Kalkınma Bankası bulunuyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv