DOSTSİAD İFTAR'INDA İSTİŞARE YAPILDI!

Kahramanmaraş’ın sağlık ve eğitim sektörüne kazandırdığı son dönemin parlayan yıldızı Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Yüksel'inde katılımıyla, Zinde Kolejinde gerçekleşen #DOSTSİAD İftar yemeği ve istişare toplantısı iş dünyasından hemşehri işadamlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

05 Haziran 2018 Salı 13:12
DOSTSİAD İFTAR'INDA İSTİŞARE YAPILDI!
Kahramanmaraşlı DOSTSİAD İftarında istişare yaptı

DOSTSİAD İFTAR'INDA İSTİŞARE YAPILDI!

EYÜP ZİNDE OKULLARINDA DOSTSİAD İFTARLI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...
Kahramanmaraş’ın sağlık ve eğitim sektörüne kazandırdığı son dönemin parlayan yıldızı Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Yüksel'inde katılımıyla, Zinde Koleji'nde gerçekleşen #DOSTSİAD İftar yemeği ve istişare toplantısı iş dünyasından hemşehri işadamlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

İstanbul'da kurulan başkanlığını Kahramanmaraşlı hemşehrimiz Avukat Erol Kıraç’ın yaptığı Yedi Dost Düşünce ve Kalkınma Derneği'nin İş Platformu olan Dost İş Platformu (DOSTSİAD) istişare toplantılarına devam ediyor.

Platform üyesi Sinan Çelikkol'a ait, Eyüp Zinde Okulları'ndaki iftar ve sonrasındaki yapılan toplantıda Dostsiad’ın Misyonu, vizyonu ve projeleri konuşuldu.

Programın onur konuğu Biruni Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Adnan Yüksel’in veciz ve motive edici konuşması etkileyiciydi.

Ayrıca Profesör Mehmet Ak, Marka yönetimi ve İran’da iş fırsatları konusunda bir sunum yaptı.

Kahramanmaraş 46TV yayın yönetmeni Eyüp Kadir Kılcı’nın takip ettiği iftar ve istişare toplantısında DOSTSİAD yönetim kurulu üyeleri İhsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Boztepe, AFM Tekstil yönetim kurulu başkanı Ali Görür, TÜMSİAD kurucu başkanı Mehmet Yıldırım, Zonguldaklılar Federasyonu ve Hukukçular Derneği Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Keserci ve ülkemizin saygın sanayici ve adamları ile güzel program gerçekleştirildi.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv