Kahveler tekerlekli sandalyeye dönüşüyor

Engelsiz Yaşam Vakfı, Coffe Pera iş birliği ile engelliler için engelleri kaldırmaya devam ediyor. Son günlerin en lezzetli kahve markası Coffe Pera ilginç tasarımlı arabasıyla kahve severlerin ilgi odağı oldu. Kahve severlerin alışveriş merkezleri ile çeşitli meydanlarda sıkça rastladığı moto-karavan şeklindeki araçlardan satılan çeşit çeşit kahveler meraklıları ile buluşuyor.

04 Temmuz 2018 Çarşamba 10:39
Kahveler tekerlekli sandalyeye dönüşüyor
Bir fircan kahve engel aşıyor

Kahveler tekerlekli sandalyeye dönüşüyor
Engelsiz Yaşam Vakfı, Coffe Pera iş birliği ile engelliler için engelleri kaldırmaya devam ediyor. Son günlerin en lezzetli kahve markası Coffe Pera ilginç tasarımlı arabasıyla kahve severlerin ilgi odağı oldu. Kahve severlerin alışveriş merkezleri ile çeşitli meydanlarda sıkça rastladığı moto-karavan şeklindeki araçlardan satılan çeşit çeşit kahveler meraklıları ile buluşuyor. Coffe Pera bu büyük ilgiyi bir de sosyal sorumluluk projesine çevirerek kahve severlerle engelleri ortadan kaldırmayı hedefledi.

Marka, Engelsiz Yaşam Vakfı ile yaptığı işbirliği sonrası her ayın sonunda sahibi olduğu her kahve arabası adına bir engelli için akülü tekerlekli sandalye bağışlayacak. Kahve satışlarından elde edilecek gelir ile böylece her ay bir engelli kişi akülü tekerlekli sandalyeye kavuşacak.

Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan konu ile ilgili olarak “Ülkemizde kahve kültürü çok önemli bir lezzet ve giderek de yaygınlaşıyor. Biz de kahveseverler ile elele vererek buradan engelli vatandaşlarımız için bir proje ürettik. Artık içilen her kahvenin bizin için çok büyük hatırı var. Coffe Pera’lardan içilen kahvelerin gelirinden bir akülü sandalyeyi her ay bir engellimize vereceğiz. Kahve severlerin bu konuda desteğini bekliyoruz” dedi.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv