Magazin Gazetecileri Derneği'nde Kan değişimi

Magazin Gazetecileri Derneği'nin (MGD) 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

06 Haziran 2017 Salı 13:18
Magazin Gazetecileri Derneği'nde Kan değişimi
MGD yeni yönetimini seçti

Magazin Gazetecileri Derneği'nin yeni yönetimi belirlendi. 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Okan Sarıkaya, kuruldaki konuşmasında, bugüne kadar dernek için yapılan faaliyetlere değinerek, “emeği geçen herkese, başta eski başkanlarımız, Nurettin Soydan, Uğur Güneri ve Sinan Tosun’a şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

HAVADİSTÜRK - Magazin Gazetecileri Derneği'nin (MGD) 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarının ardından oylamaya geçildi. Tek liste girilen seçim sonrası, Genel Kurul'da MGD’nin 12’inci dönem başkanlığına derneğin Genel Başkan Yardımcısı olan Okan Sarıkaya seçildi.

Açılış konuşmalarında derneğin bir sonraki dönem yapacakları anlatılırken, daha üretken, daha paylaşımcı ve başta mesleki sorunlar olmak üzere, sosyal konulara verilecek ağırlık ve daha fazla üyeler özelinde içe dönük çalışmalara ağırlık kazandırılacağının altı çizildi.

Bayrağı Sinan Tosun’dan devralan Sarıkaya’nın Genel Başkan seçildiği 12 Olağan Genel Kurul'da, yeni yönetim kurulu, Reşat Balcıoğlu, Barış Kocaoğlu, Bülent İpek, Yusuf İzel, Gökhan Kimsesizcan, Ömer Karahan, Mahmut Ali Özyön ve Mesut Yılmaz'dan oluştu. 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv