Aşkım Saturn’a Kadar Dedi

Saturn’un özel kampanyasına katılan sevgililer, 14 Şubat’a kadar #aşkımsaturnakadar hashtagi ile aşklarını Saturn’la paylaştılar.

27 Şubat 2013 Çarşamba 10:19
Aşkım Saturn’a Kadar Dedi

Saturn’dan Samsung Galaxy Note II kazandı

Saturn’un Sevgililer Günü’ne özel aşıklara dijital ortamda aşklarının ne kadar büyük ve değerli olduğunu ifade etme fırsatı sunduğu kampanyada aşkı Saturn’a kadar ulaşan tweet’in sahibi Samsung Galaxy Note II kazandı.

 Saturn’un özel kampanyasına katılan sevgililer, 14 Şubat’a kadar #aşkımsaturnakadar  hashtagi ile aşklarını Saturn’la paylaştılar. Saturn ekibi tarafından oluşturulan jüri, gönderilen mesajlar arasından sevgilisine olan aşkını #aşkımsaturnakadar hashtagi ile @_mmetin_ adlı kullanıcı “Sevgili bilim adamları, uzayda su, hava, canlı vb var mıdır bilmem. Ama şundan eminim. Benim #aşkımsaturnakadar olduğu için uzayda aşk vardır.“ tweeti atarak Samsung Galaxy Note II’nin sahibi oldu.

 

Yaklaşık 52 bin kişini katıldığı kampanyada @catpat07 adlı kullanıcının paylaştığı “Aşkım ne Neptün gibi soğuk, Ne Pluton gibi sahte, ne Jüpiter gibi çok uydulu… Benim #aşkımsaturnakadar senle dolu” tweeti isen çok retweetlenen mesaj olurken, @saudekar adlı kullanıcının paylaştığı ” #aşkımsaturnakadar gidip dönücem.” tweeti ise en çok güldüren tweet olarak seçildi. Ayrıca kampanyada her 2.500’üncü tweet ve katlarını atan kişilere 25 TL değerinde iTunes kartı hediye edildi. 

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv