Bir Türk 11 Saniye'de 2. oldu

250 bine yakın üyesi bulunan “The 11 Second Club” sitesi tarafından düzenlenen yarışmada Şubat ayı ikincisi, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’ndan Güneş Göçmen oldu.

20 Mart 2013 Çarşamba 11:34
Bir Türk 11 Saniye'de 2. oldu
STS A - İkincilik ödülünü kazanan Göçmen, Pepee projesinde ekip lideri olarak görev yapıyor. Toplam 260 kişi arasından ödülü almaya hak kazanan Göçmen, “Yarışmaya her ay dünyanın dört bir yanından yüzlerce çalışma gönderiliyor.

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’nın temelini attığı, Türkiye’nin ilk çizgi film projesini yaratan Pepee ekibinin bir üyesi olarak, ikincilik ödülünü almaktan mutluluk duydum. Bu tür ödüllerin, mesleğimize duyulan ilgiyi daha da artıracağına inanıyorum.” dedi.

Güneş Göçmen’in ikincilik ödülünü kazandığı animasyonu izlemek isteyenler, http://bit.ly/10EyNly linkinden çalışmaya ulaşabiliyor.

Düşyeri hakkında
Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee’nin yapımcısı olan Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları, animasyon sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Düşyeri, AR-GE yatırımlarıyla ülkemizden dünyanın diğer ülkelerine, markalaşan çizgi filmler sunuyor ve Türkiye’nin en çok okunan yayınlarından biri olan Pepee dergisinin yayıncılık çalışmalarını yürütüyor.

Güneş Göçmen hakkında
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film/Animasyon bölümü son sınıf öğrencisi Göçmen, kariyerine junior animatör olarak başladı. Göçmen, 2011 yılından bu yana Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’nda Pepee projesinin ekip lideri olarak (Lead Animator) görevine devam ediyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv